" /> Erkekleri Anlamanın Yolları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekleri Anlamanın Yolları

Paylaş
 

Erkekler küçüklükten başlayan başarılı olma, aileye yardım etme , olma temennisi ile büyütülür. Bir erkek önce kendini kanıtlar sonra başkalarına ilgi duyar. Ben buyum benim kazancım bu kadar demeden kendini eksik hisseder. Erkekler kadınlara göre daha çözüm odaklıdır. Erkekler bir hata yaptiğı zaman bu konu üzerinde nutuk dinlemeyi sevmezler. Uzun uzun konuşmak yerine şöyle yapsan daha mutlu olurdum hepimiz için daha iyi olurdu gibi cümlelerle imada bulunun. Yanında bulunan kadına saygısızlık edilmesine tahammül edemez. Saygısızlık edene karşı tavrını alır. Buda size ne kadar verdiğini anlatır.

Gerçekten seven erkek tamamen değişmeyi bile göze alır. Işine çok düşkün olan erkekler genellikle size daha iyi bir gelecek hazırlamak için kendini kaybeder bazen. Sürekli kavga çıkarıyorsa haksız olduğu halde haklı çıkmaya çalışıyorsa sizi gerçekten seviyor denemez. Erkekler kadınlar kadar sinsi olsarda bakışları ile kendilerini ele verirler. Onları anlamak için bakışlarını takip edilmelidir. Aslında her erkeğin istediği ve ihtiyaçı olan 3 şey vardır: sadakat, destek, sexs. Erkeklerin gruplarına baktığımızda sadakat üzerine kurulmuş arkadaşlıklar görürüz. Yoğun bir dönemin yada günün ardından rahatlamak ister. Ona kendinin olduğu için sizin için çaba sarf etti için vb şeyleri söyleyerek onu ruhen tatmin edip destek vermenizi bekler. Son olarak erkeklerin olmazsa olmazı sexs. Bir ilişkide önemsiz olmasada olur deselerde onların vaz geçmeyeceği tek şeydir. Eğer eşinize birşey yaptırmak istiyorsanız dişiliğinizi kullanın. Doğru bir dişilik sergiler seniz erkekte çözülmeyen hiç bir şey kalmaz.

Bu yazı 1581 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun