" /> Erkeklerde Kısırlığa Mucize Çözüm – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkeklerde Kısırlığa Mucize Çözüm

Paylaş
 

Erkeklerde Kısırlığa Mucize Çözüm

Spermlere ek olabilmesi için, mikro akışkan çiplere ek olarak özel bir sıvı uygulanıyor. Daha sonra da spermlere eklenerek işlem tamamlanıyor. Yani, anne üreme sistemlerinin benzeri oluşturularak, DNA’sı sağlam olan spermlerin, işlemlerini doğru bir şekilde tamamlanması üzerine eklemeler yapılıyor. Cansız spermlerden ayrı tutularak, erkeklerin kısırlığına çözüm olacağı belirtiliyor.

Bebek bekleyen çiftlere, bu yöntem ile Prof. Dr. Utkan Demirci umut olarak, artık, kısırlığın çözülmesi mümkün bir durum olduğunu açıklamalarına ekliyor.

Elbette ki bu yöntem ile tüp bebek merkezlerinde kullanılan spermlerin kalitesi de artırılarak, şans biraz daha yükseltiliyor. Daha başarılı aşılamaları bu şekilde tamamlayan uzmanlar, tüp bebek yapma imkânlarını da bebek isteyen çiftlere sunuyor.

Hücre ayrıştırıcı çip yönteminin oldukça etkili olduğunu savunan Prof. Dr. Utkan Demirci, gebelik oranlarını artırdığını da söyleyerek, 1,5 kat daha etkili bir yöntem olduğu konusunda da bilgilendirmeler yaparak, umutların yükselmesinde yardımcı oluyor. Bu ayrıştırma yöntemi ile sperm kalitesi en iyi olan sperm öne geçerek, doğurganlık şansını yükseltiyor.

Kısırlık problemi yaygın olsa da, Koek Biyoteknoloji kurucu ortaklarından Dr. Selçuk Kılınç, bu sorunun 1/3 oranında erkeklerin sorunu olduğundan bahsediyor. 3’te birlik bir kısım sadece erkeklerden kaynaklanan bir kısırlık problemi olduğunu söylemektedir.

Bu yöntem ile spermlerin hiç bir zarar görmediğini söyleyen Kılıç, Türkiye’de mikrop çip yönteminin çığır açacak bir yöntem olduğunu da dile getirerek, artık kısırlık yaşayan erkeklerin, bu yöntem ile sorunlarından kurtulabileceği hakkında da araştırmalar ve açıklamalar yaparak, geleceğin umutlarını aşılıyor.

Bu yazı 1040 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun