" /> Erkeklerde Hızlı Saç Uzatmanın Yolları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkeklerde Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

Paylaş
 

Erkeklerde Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

Günümüzün modern erkeği kısa saçlardan ziyade uzun saçları tercih ediyor. Ancak her erkek için saç uzatmak kolay olmuyor. Gerek saç yapısı, gerekse dış etkenler bunda rol oynamaktadır. Bununla beraber bazı noktalara dikkat ederek sizde rahatlıkla saçlarınızı uzatabilirsiniz. Erkeklerde hızlı saç uzatmanın yolları daha çok beslenme ve kullanılan bakım ürünleriyle alakalı olmaktadır.

 

Saçları Uzatmak için Doğal Yöntemler

Evinizde bulabileceğiniz malzemeler ile rahatlıkla saçlarınızı uzatabilirsiniz. Biraz zahmetli bir süreç olsa da neticede güzel bir sonuç beklemektedir.

Severek tükettiğimiz sarımsak saç bakımında oldukça etkilidir. Öyleki kelliğe bile çözüm olduğu söylenir. Saçlarınızı uzatmak için sarımsakları ezdikten sonra saç derinize masaj yaparak yedirin. 20 dakika bekledikten sonra hemen şampuanla yıkayarak durulayın.

Saç, kirpik uzatma konusunda badem yağı ve hint yağı çok etkilidir. İkisini tek olarak yada beraber karıştırarak uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza bu yağları yedirerek masaj yaptıktan sonra 20 dakika bekleyip yıkayın.

Erkeklerde hızlı saç uzatmanın yolları bu doğal maskeler ile mümkündür. Lavanta ve kekik kürleri bunun için etkili olmaktadır. Bu doğal bitkileri ayrı ayrı sıcak suda demledikten sonra elde ettiğiniz suyla saçlarınızı yıkayın. Ayrıca saç uzatmak için kullandığınız tarakta önemlidir. Bazı taraklar saçlarda kırıklara neden olabiliyor ve bu durumda saçlar küserek uzamayabiliyor. Bununla beraber kullandığınız şampuanın naturel ve besleyici olması önemli. Saçlarınızı yağlanmadığı sürece yıkamamanız yine uzaması ve sağlıklı olması için önemli unsurlardandır.

Erkeklerde Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

Bu yazı 2313 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun