" /> Erkekler Parfüm Seçerken Nelere Dikkat Ederler? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler Parfüm Seçerken Nelere Dikkat Ederler?

Paylaş
 

Bir insanın nasıl vücut dili bir şeyleri anlamanıza yetiyorsa erkeğin kullandığı parfümden de az çok o kişi hakkında tahminler yürütebilirsiniz. Bu nedenle erkeklerde parfüm seçiminde ilk dikkat etmeleri gereken şey kendi stilini kokusu gerçekten yansıtıyor mu ya da kullandığı parfüm çeşidi gerçekten belli mesajları karşıdaki kişiye aktarmak için yeterli mi buna dikkat edilmelidir. Eğer bir yönetici gibi işlerde, bankada ya da oturduğunuz bir iş ise gün boyunca daha çok topraksı kokuları, turunçgillerden elde edilmiş kokuları, çiçek ve vanilya gibi kokan parfüm çeşitlerini kullanmalıdırlar. Yalnız bir erkek özellikle hareket ediyor hiç durmadan koşturarak gününü geçiriyorsa seçim yapacağı parfüm çeşidi fresh kokular olmalı hatta etrafındaki insanlar bu temizlik abidesi kokunuzdan mest olmalıdır.

erkek-parfum

Genellikle sigara kullanan erkekler asla şekerli, vanilyalı, tatlı koku içeren parfümleri tercih etmezler. Çünkü gün boyunca hem ter kokusu hem sigara kokusu üzerlerinde daha çok ekşimsi bir koku bırakır ki buda hiç hoş karşılanmaz. Teninizin kabul etmediği kokuyu sizde kabul etmezsiniz elbette. Akşama doğru bir erkekler parfüm seçerken daha odunsu kokuları tercih etmelidir. Bunların dışında erkeklerde parfüm kullanımı da oldukça önemli bir mevzudur. Kendilerinin beğendikleri kokuyu kullanım amacına göre iyi kullanmalıdır bir erkek. Düğün ve benzeri özel günlerde daha asil ve ağır kokular kullanmalı şeker kokan parfümlerden uzak durmalıdır. Kollarının üzerine doğru sıkılması gereken parfümün kalıcılığını arttırdığını biliyor muydunuz?

Bu yazı 2384 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun