" /> Erkekler Neden Hoşlanmazlar? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler Neden Hoşlanmazlar?

Paylaş
 

Erkekleri bazen oldukça sinirlenmiş görebilirsiniz. Aslında bazen diye girdik ama bu genelde böyledir çünkü bizleri sinir eden ve çileden çıkaran aslında kadınlardır. Kadınlar çoğu zaman erkeklerin kızacaklarını bile, bile hareket ederler bu durumu bazen bilmeden de yaparlar ama genelde hepsi planlıdır..
Ne zaman bir kavganın içerisinde olsanız kadınlar haksız dahi olsalar kesinlikle kendilerini haklı durum içerisine sokacaklardır. Biz de bu nedenle bayanlara erkeklerin genelde hiç hoşlanmadıkları birkaç durumu paylaşmak istedik. Buradaki amacımız tamamen bayanlara tavsiye niteliğindedir.

” Sevgilinizle ya da eşinizle çok fazla ilgileniyorsanız bu durum onları bir müddet sonra sıkacak ve size olumsuz bir geri dönüş sağlayacaktır.

erkeklerin hoslandıgı hareketler

” Beyler genellikle kendilerine destek veren ve tabiri caiz ise pof poflayan bayanlar isterler. Bu nedenle kesinlikle ona bir işi başaramadığından bahsetmeyin çünkü onlar başarısızlık duygusuna tahammül edemezler.

erkekler neden hoslanmaz

” Kesinlikle eşinizi / sevgilinizi pür dikkat dinleyin onlar sizin onu dinlemediğinizi fark ettikleri anda bir daha sizinle bir şeyler paylaşmayacaklardır.

erkeklerin sevmedigi hareketler

” Eğer ki onunla dışarı çıkıyorsanız özellikle kış günleri veya akşamları hava soğuk olacakmış gibi kıyafet almalısınız yani dışarıda üşüyor tavrı onları çileden çıkaracaktır.

” Bir şeye kızıyorsanız kesinlikle ona bunun nedenini açıklamalısınız yoksa sizin ona kendiniz konusunda anlaşılmadığınızı iddia etmeniz çözüm olmayacaktır. Erkek beyni direkt olarak çalışır ve öyle düşünür.

” Tartışıyorsanız hatalarını yüzüne vurmayınız

erkekler neyden hoslanmaz

Bu yazı 1363 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun