" /> Erkekler için Saç Şekillendirme Önerileri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler için Saç Şekillendirme Önerileri

Paylaş
 

Erkekler için Saç Şekillendirme Önerileri

Erkekler için çok belli etmeselerde saç bakımı çok önemli. Kendilerini iyi hissetmek isteyen beyler saçlarına özen gösteriyor ve farklı modeller yapmaya dikkat ediyor. Saç modelleri oluştururken saçların kolay şekil alması her zaman mümkün olmamaktadır. Özellikle saçları gür olan beyler için bu çekilmez bir durumdur.

Saç şekillendirme yöntemleri aslında tamamen kişisel birşeydir. Çünkü her erkeğin saç tipi, kalınlığı, hacmi birbirinden farklıdır. Saç modelini oluştururken ten renginiz, yüz şeklinizde önemlidir ve dikkate alınması gereken etkenlerdir.

Fön makinesi ile nasıl saç şekillendirilir?
Saçlarına şekil vermekte zorlanan erkeklerin imdadına fön makineleri yetişiyor. Evde, kuaföre gitmeden fön makinenizle ile harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz! Sevgilinizle buluşacağınızda yada özel bir yere gideceğiniz fön makinesi kullanarak saçlarınıza farklı modeller yapabilirsiniz.

Fön makinesi kullanmadan önce saçlarınız yıkanmış ve kurulanmış olmalı. Saçlarınız çok ıslak olmamalı nemli bir halde olmalı. Saçlarınızı şekillendirici bir saç köpüğü ürününden bir miktar sürüp yedirdikten sonra, başınızın önünden tutam tutam saçlarınızı alarak ince bir saç fırçasıyla arkaya doğru sarıp dik bir açıyla fön makineniz ile saçlarınızı ısıtın. Bu işlemi tekrar tekrar tüm saçınıza uygulayın. İlk başta zorlanabilirsiniz fakat zamanla eliniz alışacak ve daha hızlı yapmaya başlayacaksınız. Saçınızın harika şekil aldığını göreceksiniz. Yaratıcılığınızı konuşturarak farklı modeller elde edebilirsiniz.

Fön makinesi yerine kadınların kullandığı saç düzleştiricisini de kullanabilirsiniz. Fakat onu kullanabilmek için saçlarınız uzun olmalı. Aksi takdirde derinizi yakabilirsiniz.

Bu yazı 2495 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun