" /> Erkekler için Kışlık Kazak Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler için Kışlık Kazak Modelleri

Paylaş
 

Erkekler için Kışlık Kazak Modelleri

Kara kış kapımıza dayanmışken belki de en önem kazanan konular bizi ısıtacak kıyafetler oluyor. Hem sıcak tutacak hem şık gösterecek kıyafet bulmak kolay olmayabiliyor. Dış giyimle dışarıda olduğumuzda soğuk havalardan kurtulabiliyoruz, peki iç giyimde ne yapabiliriz? Kış için tarzınızdan vazgeçmeden şık olmanızı sağlayacak kazak modelleri sizleri bekliyor. Kış stilinde gömlek, kazak ve ceketleri birarada kullanarak kat kat bir şıklık bizleri bekliyor!

Sizlere sonbahar kış sezonunda imdadınıza yetişecek farklı parçalarla biraraya getirerek tarz bir görünüm oluştururken sıcak tutacak erkek kazak kombinleri konusunda öneriler hazırladık.

Klasik Bir Şıklık İçin Erkek Kazak Kombini
Giydiğiniz pantolon ve gömlek ile uyumlu bir renk tonunda seçeceğiniz kazağınızı canlı renklerde kravat ile tamamlayabilirsiniz. Burada kazağınızın V yaka olması kravatı göstermesi açısından önemli. İşyerine giderken, resmi toplantılar için kullanabileceğiniz harika bir klasik kombin.

Üniversiteliler İçin Erkek Kazak Kombini
Okula giderken şık ve etkileyici bir görünümde olmak her gencin hakkı. Genç, hippi bir kolej görünümü için yeşil ve lacivert tonlarında çizgili bir kazak seçebilirsiniz. Bu kazağınızı jean pantolon, spor ayakkabı ve başınıza alacağınız bereyle tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sokak stili ve günlük kullanım içinde uygun bir kombin.

Smart Casual Bir Görünüm İçin Erkek Kazak Kombini
Üniversiteden yeni mezun olduğunu ve işe başladınız yaşınıza uygun genç bir kombin arıyorsanız smart casual tarz size göre. Bordo pantolon ve mavi kazak, lacivert ceket ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Gömleğinizi açık mavi belirgin kare desenli seçerken blazer ceketinizi koyu lacivert belirsiz kare desenli seçebilirsiniz. Uyumu bozmayan mavi bir kazak altına giyeceğiniz koyu bordo pantolon ve derby ayakkabılar tarzınızı tamamlayacaktır.

Bu yazı 2944 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun