" /> Erkekler İçin Islak Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler İçin Islak Saç Modelleri

Paylaş
 

Islak saçın erkekleri daha çekici ve baştan çıkartıcı gösterdiğini öyle sanıyoruz ki söylememize gerek yoktur. Ayrıca bilmeyen yoktur ki ıslak saç, erkek saç modelleri arasında kadınları en çok etkileyen modellerin başında yer alır. Siz de boyunuza ve yüz tipinize uygun olarak, ıslak bir saç modeli seçip, girdiğiniz ortamda tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Islak saç modeli bu yılın trend saçları arasında yer alıyor. Biz de bu yazımızda hangi uzunluktaki saçlar hangi şekillerde ıslak modelleri kullanmalı, ıslak saç modeli nasıl oluşturulur gibi sorularınıza yanıt olması için ıslak saç modellerini araştırdık. Öncelikle saç uzunluğunuz, kulaklarınıza kadar uzanıyorsa, en şanslı olan gruptasınız. Çünkü ıslak saç modeli en çok bu saç uzunluğu ile uyum sağlıyor. Bu sezonun yükselen trendi olan dağınık saç modelini, saçlarınıza jöle yardımı ile uygulayarak, gün boyu sizi çarpıcı kılacak olan ıslak ve dağınık saç modelini elde edebilirsiniz. Dalgalı bir saç yapısına sahipseniz, ıslak görünümlü bir jöle kullanarak, yanlarda bulunan saçlarınızı çok hafif arkaya doğru, üst ve önlerinizi ise tamamen arkaya doğru dalgalı bir şekilde tarayarak kullanabilirsiniz. Kıvırcık saçlarınız var ise, aynı ıslak görünümlü jöle yardımıyla saçların ön kısmını alnınıza düşecek bir biçimde, yan ve arkaları ise doğal duruşuna göre şekillendirebilirsiniz. Alnınıza düşürdüğünüz kıvırcık saç tutamları size sempatik bir görünüm kazandıracaktır. Son olarak saçlarınızın boyu hayli kısa ise, ıslak saç modelleri açısından size tek bir seçenek kalıyor. Saçlarınızı geriye doğru tarayıp, ıslak görünüm verecek jöle ile sabitlemek.

Bu yazı 2734 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun