" /> Erkekler için Cilt Bakım Ürünleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler için Cilt Bakım Ürünleri

Paylaş
 

Erkekler için Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımı günümüzde kadınlar kadar erkeklerinde ilgi alanına giriyor. Cilt bakım ürünleri konusunda sizleri bilgilendirmek ve yönlendirmek adına bir yazı hazırladık. Uygun fiyatlara alabileceğiniz cilt bakım ürünleri ile sizde ışıl ışıl bir tene kavuşabilir ve daha yakışıklı görünebilirsiniz.

Peeling Yapın
Erkek cildinin dezavantajı daha yağlı bir yapıda olması. Bu yüzden ergenlik döneminde erkeklerin cildinde daha çok sivilcilenme görülür. Erkeklerin cildine düzenli bakım yapmaları ve bunlardan kurtulmaları mümkün. Bu noktada peeling devreye giriyor. Ciltteki ölü deriyi atan, yağ dengesini ayarlayan ve cildin parıldamasını sağlayan peeling için para harcamanıza gerek yok. Evinizde kahve telvesi yada filtre kahveyle yüzünüzü ovalayarak peeling yapabilirsiniz. Kahveyle uğraşmak istemezseniz kozmetik mağazalarından peeling ürünleri alabilirsiniz. Neutrogena, Nivea gibi markalarda uygun fiyatlara peeling bulabilirsiniz.

Kil maskesi ile gençleşin!
Cildi derinlemesine temizleyen, ölü deriyi atan ve siyah noktalarını temizleyen maskeler hafta bir uygulandığında güzel sonuçlar vermektedir. Bu maskelerden en doğal ve sağlıklı olanı ise kil maskesidir. Kil içerikli ürünler yada aktardan direk doğal kil alarak yüzünüze uygulayacağınız maske ile yüzünüzü ışıl ışıl yapabilirsiniz. Bu anlamda Dermokil ürünlerini tavsiye ederiz.

Cildinizi Nemlendirin
Yüzünüzü temizlemenin yanında önemli noktalardan biri de nemlendirmektir. Günlük temizliğinizin ardından cildinizi mutlaka nemlendirmelisiniz. Bu atlandığında cildiniz daha çok yağlanacak ve yıpranacaktır. Cildimizi temizlediğimizde yağı gider ve ardından nemlendirmediğimizde cilt otomatik olarak yağ üretmeye başlar. Bu da sivilcelenmelere neden olur.

Bu yazı 1978 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun