" /> Erkekler Hayır Diyemiyor – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler Hayır Diyemiyor

Paylaş
 

Erkekler Hayır Diyemiyor

Bayanların genel olarak tatlı ve çikolataya hayır diyemediği gibi, erkeklerinde hayır diyemedikleri besin ve yiyecekler bulunuyor. Bunların en başında gelen cips ve yağlı besinler, erkeklere hayır dedirtmekte zorluyor. Genel olarak yağlı yiyeceklere dur diyemeyen erkekler, hamburger ve patates kızarması gibi fast foot yiyecekler ile güzel pişirilmiş bir et tabağına hayır diyemiyor gerçekten. Bayanlar gibi erkekler de aşerir mi diyorsanız, bu besinlere göz atalım isterseniz.

Cips ve pizza

Yapılan araştırmalara göre, Amerika’ da, erkeklerin en çok kullandığı atıştırmalar arasında cips yer alıyor. Maç izlerken ya da film izlerken, erkekler genel olarak cips seçimlerini yapıyor. Hayır demeleri oldukça zor yiyecekler arasında sayılıyor. Okul zamanlarının vazgeçilmezi olan pizza, yine bunlar arasında yer alıyor.

Yağlı kırmızı et

Et türlerini seven erkekler, maalesef yağlı kırmızı ete de hayır diyemiyor. Yaklaşık yarım kilo pirzola da 1000 kalori bulunurken, 35-40 gr aralığında da doymuş yağ içeriyor. Tabi ki bunların yanına da soslar, mezeler ve püreler eklendiğinde, kalori kendini daha da artırıyor. Dikkat etmeniz, sağlığınız açısından önemlidir.

Tabi ki dondurma 

Aslında cipsten sonra gelen dondurma, erkeklerin hayır diyemedikleri arasındadır. Kalsiyum ve protein bakımından da zengin olan dondurma, düzenli ve yeterli yendiği durumlarda, kilo aldırmasa da, yeterinden fazla yemek, erkeklere fazla kilo olarak dönebilecektir. Tabi ki çikolata sosları ya da kremalar eklenince, az da yeseniz, sizlere kilo almanızda çok büyük destek verecektir.

Erkekler Hayır Diyemiyor

Bu yazı 2088 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun