" /> Erkekler Hangi Saça Hangi Model Gider? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkekler Hangi Saça Hangi Model Gider?

Paylaş
 

Erkekler Hangi Saça Hangi Model Gider?

Saçlarınızın modellerini değiştirmek ve sizlere uygun olması istiyorsanız bu makaleyi göz atmanızızı tercih etmeniz gerekmektedir. Birçok modellere göre saç stilleriniz sizleri kişiliklerinizi ve tarzınızı yansıtmaktadır. Yani ne kadar düzgün yaparsanız saç tipinize o kadar daha tarz olmayı tercih etmiş olacaksınız. Dalgalı saçlara inceden kalında doğru uzar ve yüz şekline bağlı olarak fark etmektedir. Bu saç tipleri ise en zor saç tipleri arasında yer almaktadır. İnce telli ve düz saçlar katlar şekilde kestirin ve çok aşırı uzatmamsınızı önermekteyiz. Aynı şekilde ince telli ve düz saçlar da yüz şekilcinize göre kestirtseniz daha iyi bir fikir olacağı kesindir.

Kıvırcık saçların ise doğal haliyle bırakmanızı ve saçlarınız kestirirken daha az kestirmenizi önermekteyiz. Kalın ve sert saçları ise fazla kestirmemeniz ve en kolay saç tiplerinden birisidir. Bu kesim tavsiyelerimize uyarsanız ve saçlarınıza bakarken tarzınızı yansıtması açısından her zaman daha dikkatli olunuz. Saçınızın rengi cinsi ve baplı olduğunuzu katılımlar saçlarınızın tipini belirlemektedir.

Saçlarınızın daha gür ve daha canlı olması için kesimlerde de ise daha az kestiriniz.

Bu yazı 4005 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun