" /> Erkek Yelek Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Yelek Modelleri

Paylaş
 

Erkek yelek modellerinde her tarzda, her modelde renkleriyle, desenleriyle farklı şık kombin oluşturacağınız tasarımcıların yelek modellerin her kesimin tarzını yakalayacağı birçok model piyasa sürmüşlerdir. Klasik ve spor modelleri ile tercih yapmadan bu yazımıza bir göz atın.

Son yıllarda yelek modası her yaşta ve kesimin tercih ettiği ve kendisine yakıştıracağız modeller olmuştur.
Erkek yelek modellerine bir göz atalım almadan bir fikriniz olsun.

Spor giymeyi sevenler ve kış yelek modelli ilk başta şişme yelekler yer almaktadır, spor tarzını en güzel yansıtan şişme yelekler, büyük cepli, zincir detaylı cepler ve kemer detaylı modelleri mevcuttur. Renkleri ise kırmızı, siyah, krem tonları, mavi renkler en çok tercih edilen renklerdir.

Klasik kesimli deri kumaşlı yelek modelleri, bu model eski model olmasına rağmen oldukça kullanışlı tercih edilen bir modeldir.

Siya ve beyaz çizgili klasik kesim yelek modelli. klasik olan bu model hem orta yaş hem de gençlerin tercih ettiği modeldir.

Gri ve siyah renkli düğme detaylı erkek yelek modelli. düğme detaylı yelekler bu yıl moda olan ve tercih edilen bir modeldir.

Baklava dilimli üç farklı renkli yelek model, mavi, beyaz, mor renkleriyle oluşturulmuş renkli bir yelek modelidir.
Siyah dar kesim erkek yelek modelli ofis şıklığı için oldukça kullanışlı bir model farklı renkleri de mevcuttur.

Kahverengi, lacivert, kırmızı, krem gibi renkleri de mevcuttur bu modelin

Kot kumaşlı dar kesim düğme detaylı erkek yelek modelli spor giyinmeyi tercih edenlerin tercihleri arasında farklı bir modeldir.

Çizgi desenli erkek yelek modelli çizgili yelekler son yıllarda oldukça tercih edilmektedir, farklı renkleri ve desen kesimleri vardır.

Kadife kumaşlı tek renkli erkek yelek modelleri, kadife kumaşı oldukça şık durmaktadır yeleklerde

Zincir detaylı cepli beyaz renkli spor yelek modelli. zincir detaylı yelek modelleri gençlerin en çok tercih ettiği modeldir bu yıl zincir detayı en çok yeleklerde kullanılmıştır.

Bu yazı 3825 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun