" /> Erkek Spor Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Spor Ceket Modelleri

Paylaş
 

Erkek Spor Ceket Modelleri

Son zamanlarda spor giyimin önemi artmışken, erkek spor ceket modelleri en ünlü moda tasarımcılarının elinden geçmese olmazdı öyle değil mi? En yeni kreasyonlar ile moda evleri bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. 2016 sezonuna bomba gibi gelecek olan erkek spor ceketler, pek çok farklı kumaş, tasarım ve aksesuar ile kullanıcısına kavuşturulacak.

Seçimler blazer ceket yönünde

Zaten spor ceket dendiğinde akla ilk gelenlerden blazer ve keten ceketler oluyor. Bir ceketin spor olabilmesi için kesimi oldukça önemli. Klasik bir ceketten ayırıcı olarak kesim kendini ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra tabi ki desenleri ya da yaka, düğme, kumaş türü detayları da spor ceketlerin kendini göstermesini sağlıyor. Cep üzerinde olan amblemler ise, şıklığın bir parçası olarak vazgeçilmezlerden olmuştur.

Keten de tercih ediliyor

Bir kaç yıl önce daha yaygın olsa da, halen günümüzde oldukça fazla tercih edilenler arasında. Keten kumaşların güzelliği ve tasarım harikası olan pek çok farklı keten erkek spor ceket modelleri bulunuyor. Yine bunlarda da yandan ya da arkadan yırtmaçlar, erkeklerin dikkat ettiklerinde. Tabi ki ön yüzeyde yer alan düğmeler, yaka detaylarında bulunan dikişler ya da el bilek bölgesinde sıktırmalı kemer detayları en çok göze ilişenlerden oluyor.  Spor ceketlerde, yan cep ve ön cep detaylarını unutmayan moda tasarımcılar, oldukça şık kesimler ile birlikte, dar kesim ürünleri erkekler ile buluşturuyor.

Bu yazı 3016 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun