" /> Erkek Spor Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Spor Ceket Modelleri

Paylaş
 

Erkek Spor Ceket Modelleri

Yıllardır erkeklerin her zaman kurtarıcısı olan spor ceketler, yine bu yıl da yeni sezon ürünler ile birlikte, moda tasarımcılarının eserleri arasında. Erkeklerin gözdesi haline gelecek olan erkek spor ceket modelleri, farklı kumaş ve kesim seçenekleriyle, sezonun havasını yansıtıyor.

Kış sezonuna uygun ceketler

Her ne kadar spor ceketlerin seçimleri yaz aylarında daha kolay olsa da, 2016 sonbahar ve kış sezonu için, moda evlerinde en güzel tasarımlar gerçekleştiriliyor. Yine spor ceketler arasında bulunan pamuklu ve kadife ceketler, dar kesimleri ile birlikte, kalın kumaş seçenekleri ile kullanıcılarına sunuluyor.

Kadife ceketler

Kadife bildiğiniz gibi pamuklu bir kumaştır. Dar kesim, spor kesim olan kadife ceketler, düğme detayları ile şekillendirilerek, erkeklerin beğenisine sunuluyor. Hem oldukça şık hem de gayet sıcak tutmasından dolayı, beğeni kazanmış modellerdendir.

Pamuklu ceketler

Bahsedilen erkek spor ceket modelleri arasında, pamuklu ceketlerde bulabilmek mümkündür. Pamuklu modeller, genel olarak % 90 üzerinde pamuk oranı ile iç kesimlerde kullanılmaktadır. Dış kumaş olarak viskon kumaşlar bulabilmeniz mümkün iken, keten ve polyester modeller de sizlerin tercihlerinden olabilir.

Derli spor ceketler

Sokak modasının vazgeçilmezleri olan deri ceketler, klasik tarzın yanı sıra, en spor modelleri ile sizlere sunulabilir. Dik yakalı ve Japon style olarak bilinen çapraz fermuarlı modeller, geçen senenin en revaçta olan ürünlerindendi. Yine bu yılda bu ürünlere ulaşabilmek oldukça kolay görünüyor.

Bu yazı 2654 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun