" /> Erkek Spor Ayakkabı Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Erkekler için giyim son yıllarda daha da büyük bir önem kazanmaya başladı. Tek tip modanın yerine herkesin istediğini giyebildiği bir moda anlayışıyla beraber artık erkeklerde de bayanlar gibi oldukça ilginç tarzlara rastlanabiliyor. Ancak ne olursa olsun erkek giyim modasında spor tarzın yerini hiçbir şey tutmuyor. Özellikle kotla beraber kombinlenen tişörtler ya da gömlekler, erkeklere oldukça dinamik ve enerjik bir görünüm kazandırıyor. Bu tarz kombin yapan her erkek yaşı ne olursa olsun oldukça genç görünüyor. Bu nedenle her erkeğin dolabında spor kıyafetlere rastlamak mümkün oluyor. Spor kıyafetlerle giyilen ayakkabılar dendiğindeyse akla direk olarak spor ayakkabılar geliyor. Spor kıyafetle olsun ya da olmasın, spor ayakkabılar her zaman hareketin ve rahatlığın simgesi olarak biliniyor.

Birçok erkek işi gereği ya da günlük aktiviteleri içinde sürekli hareket halinde olmak zorunda. Bu durumda klasik ayakkabılar, spor ayakkabılarla gelen konforu sağlayamıyor. Yoğun olarak kullanıldığı için erkeklere tasarlanan spor ayakkabı çeşitleri de oldukça orijinal ve görmeye değer. Klasik bağcıklı spor ayakkabılar belki de en rahat modeller olarak değerlendirilebilir. Bot gibi ancak bot kadar uzun olmayan ve bilek kısmı oldukça bol kalan, rengarenk tasarımı ve ipleriyle oldukça eğlenceli olan erkek spor ayakkabıları da oldukça tercih edilir durumda. Bunun yanı sıra ortadan değil sağ ve sol yan taraflarından bağlanan asimetrik desenli erkek spor ayakkabıları, farklı görünmeyi seven ve değişik tarzları benimsemiş erkekler için oldukça ilgi çekici. Bağcıklı modeller sevmeyenler içinse fermuarlı ve cırt cırtlı modeller devreye giriyor. Bu tarz modellerde özellikle fermuarlı olanlar yine yan kısımlardan açılıp kapanacak şekilde asimetrik tasarlanıyor. Genelde koyu renkli erkek spor ayakkabıların daha çok tercih edildiği düşünülse de açık renklerin de rağbet görmeye başladığı söylenebilir.

Bu yazı 3538 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun