" /> Erkek Sakal Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Sakal Modelleri

Paylaş
 

Erkek Sakal Modelleri

Son yıllarda erkeklerin daha çok sakal bıraktığını ve sakal trendlerini takip ettiğini gözlemliyoruz. Artık öyle bir hale geldi ki sakalsız erkek görmek zorlaştı. Bunda gerek izlenilen dizi ve filmlerin gerekse örnek alınan ünlü isimlerin sakal kullanmaya başlamasının etkisi büyük.

Yılın Favori Sakalları

Eğer sakal bırakmayı düşünüyorsanız model konusunda yüz hatlarınıza en çok yakışanı tercih etmelisiniz. Bu yılın trend modelleri arasında kabasakal bulunuyor. Bununla beraber klasik haline gelen kirli sakal, top sakal hala kullanılıyor. Erkek sakal modelleri kişiye göre değişen tasarımlara sahiptir. Eğer gözlükle beraber sakal kullanıcaksanız elmacık kemiklerinizin hemen bitiminden başlayan ve bıyıkla beraber çenenin altına doğru uzayan modeller ideal olacaktır.

Üçgen yüz hatlarına sahipseniz yanlardan kısa çenenin ön kısmına doğru hafif uzanan sakallar şık bir seçim olacaktır. Esmerler için yüze tam anlamıyla oturan ve gür bir formda kullanılan kabasakallar harika bir seçimdir. Kabasakalları uçlarını yukarıya doğru şekillendirerek kullanabilirsiniz. Sakalı çok uzatıp çene kısmından aşağıya doğru örerek farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Erkek sakal modelleri arasında saç gibi aşağıya doğru uzanan modeller farklı bir alternatif oluşturmaktadır. Bu modeli kafanıza bere, takke gibi aksesuarlar takarak tamamlayabilirsiniz. Farklı kesim seçenekleriyle keçi sakallar hala kullanılıyor. Sakalı, bıyıksız tek olarak kullanarak farklı bir stil elde edebilirsiniz. Fakat en temiz görüntü için bıyıkla beraber kullanmak doğru olacaktır.

Erkek Sakal Modelleri

Bu yazı 5479 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun