" /> Erkek Saç Uzatma Yöntemleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Saç Uzatma Yöntemleri

Paylaş
 

Bayanlar saçlarına çok önem verirler. Erkekler de genelde saç uzatmaz ve saçlarını keserler. Saç uzatmayı seven erkekler de vardır. Saçlarına önem veren saç bakım kremleri kullanan erkekler de vardır. Saçlarının uzaması için her türlü yolu deneyen erkekler vardır. Saç uzatmak için çok çaba sarf ederler.

Erkekler saç uzatmak için neler yapabilirler sorusuna cevap verecek olursak saçlarını uzatmak istiyorlarsa saçlarının alın ve ense kısmında bazı işlemler yapmaları gerekir.

Saç uzatmaya karar verildikten sonra erkekler saçlarını öncelikle kat vermelidirler. Kulak kısımlarını da orantılı bir şekilde kesmelidirler. Çünkü bunu yapmazlarsa istenmeyen görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Saç uzatmaya başlayan erkekler saçlarını bir miktar uzattıktan sonra yine saç kesilip kat verilir. Saç ilk etapta bazı yerler kısa bazı yerler uzun görünecektir. Bunun önüne geçmek için çok kısa görünen yerler jöle ile düzeltilir. Saç biraz daha uzatmaya bırakılır. Saç tam uzadıktan sonra bütün saç aynı hizaya gelecek şekilde kesilir. Ve düzeltilir. Saçlar uzatılmış bir şekilde ortaya çıkar.

Kıvırcık saçlara sahip erkekler saçlarını uzatmak istedikleri zaman genelde bonus saçlarla karşımıza çıkarlar. Bu saç tipi bazen bazı yerler kısa bazı yerler uzun olduğu için kötü görüntüye sebep olur. Bu görüntü ortadan kaldırmak için kıvırcık saçların ilk etapta kırıkları alınır. Sürekli aynı hizada kesilir. Ve saç düzeltilir. Aynı boya gelinceye kadar bu durum devam edilir. En son aynı düzeyde saç kesilir. Uzun saçlara kavuşulmuş olur.

Bu yazı 2491 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun