" /> Erkek Saat Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Saat Modelleri

Paylaş
 

Erkek Saat Modelleri

Erkek saat türleri geniş forma sahip olan ve büyük saat modellerinden meydana gelir. Erkek saat modelleri genelde kahverengi ve siyahtan meydana gelen bazı modellerinde ise metal kordona sahip olan saatlerdir.

Erkek saat türlerinde kahverengi kordona sahip olan saatler oldukça trend olan saat modelleri arasında bulunur. Kahverengi saatlerin iç kısımları genellikle siyahtan oluşur. Metal kordonlu saatler yine yine büyük ebatlı ve son derece cool modelleriyle erkeklerin gözde saat modelleri arasında yer alır. Lacivert kordonlu saatlerde iç kısım beyaz olup yine iç tarafta lacivert şekiller kullanılarak saatlere hareketlilik kazandırılır. Erkek saat modelleri içinde yer alan siyah deri kordonlu saatler erkeklere daha cool bir görünüm kazandırır. Siyah deri kordonlu saatlerin kimi modellerinde altın metal detaylar bulunur. Siyah ve altın renginin uyumu saatleri son derece klasik bir görünüme sokar. Klasik giyinen erkekler için ideal saat türlerindendir. Lacivert saatlerin ise kimi modelleri deri kordonlu ve metalin bir araya gelmesiyle oluşan modellerdir. Yine klasik giyime yatkın erkekler tarafından tercih edilir.

Erkek saatlerinde renkli modellerde tercih edilebilir. Sportif görünüme sahip olan renkli kordona sahip olan saatler her yerde ve casual giyime eşlik edecek aksesuarlar arasında kullanılmaktadır. Military tarzı saatler erkeklerin kollarını süsleyen saat türleri arasındadır. Dış kısmı haki rengi ve griden meydana gelen askeri tarz saatler kullanışlı saat modelleri arasındadır.

Bu yazı 3035 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun