" /> Erkek Pantolon Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Pantolon Modelleri

Paylaş
 

Sade ve klasik giyinmeyi seven beyler, ya da spor ve rahat giyinmeyi seven beyler için çok fazla pantolon model seçenekleri vardır.

Cepli bay pantolon; sade giyinmeyi seven beyler için tasarlanmış önünde ve arkasında kısa kesim cepleri ile oldukça sade bir görünüme sahiptir. Bu pantolon modelinin hemen hemen her renk ve kesimle mağazalarda yerini almış durumdadır.

Yıkamalı bay Jean pantolon; spor giyen erkeklerin tercih ettiği yıkamalı pantolon mavi kot rengi ve dar kesim yapısı ile erkeklerin çokça tercih ettiği bir modeldir.

Lastikli kot pantolon rahat giyinmeyi seven erkekleri çokça tercih ettiği özelliği bahçıvan pantolona benzeyen bir model olup genelde spor giyenlerin tercihidir.

Yırtıklı bap jeans pantolon önünde iki cebi ve dar kesimi ile spor giyenlerin tercih ettiği bir model olmaktadır. Bu model ve kesimi ve dizlerdeki yırtıklar pantolona ayrı hava katmıştır. En çok tercih edilen rengi kırık beyaz olmaktadır.

Beş cepli bay pantolon üzerindeki fazla sayıda cebi ile dikkat çeken bu pantolon rahat giyinen erkeklerin çokça tercih ettiği bir modeldir.

İki iplik eşofman pantolon; bu pantolon modeli genelde ev içinde ya da yürüyüşe çıkarken giyilen ve en çok da siyahrengi tercih edilen bir modeldir.

Piti kareli bay pantolon; kahverengi rengi ve çizgi kareli deseni ile oldukça farklı bir görünümü olan klasik giyenlerin tercih ettiği bir modeldir.

Likrali bay jeans pantolon, esneyen özelliği ile ve önünde ve arkasındaki dar kesim cepleri ile spor giyenlerin tercih ettiği bir modeldir.

Bu yazı 3021 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun