" /> Erkek Mont Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Mont Modelleri

Paylaş
 

Erkek Mont Modelleri

Erkeklerin severek giydikleri mont modelleri değişik şekilleriyle ve kumaş yapıları ile dikkat çeker. Erkek mont modelleri arasında en sık kullanılan modellerin başında; deri mont modelleri gelir. Deri montlar her yaştan erkek tarafından sevilerek giyilen modellerdendir.

Erkeklerin giydikleri mont türleri içinde kaşe montlarda yer alır. Kaşe montlar daha çok klasik giyim için uygundur. Önleri çift düğmeli olan kısa kaşe kabanların yanı sıra; uzun kaşe mont modelleri de bulunmaktadır. Kaşe kabbanlar haricinde; erkek şişme mont modelleri de bulunmaktadır. Bel kısmında biten şişme montlar erkeklere günlük hayatta şık olmalarını sağlayan kış parçalarındandır. Erkek mont modelleri içinde; kapişonlu mont modelleri de bulunmaktadır. Kapişonlu montlar esportif erkekler tarafından tercih edilen modellerdendir. Mont türleri içinde yer alan kot mont türleri mevsim geçişlerinde tercih edilen mont türlerindendir. Bahar aylarında erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kot montunuzu yine jean kot pantolonla birlikte giyerek mevsim geçilerinde şık görünebilirsiniz.

Erkek mont türleri kimi zaman kısa kimi zamansa uzun modellerden meydana gelir. Bel kısmında biten montlar kimi zaman uzun modelleriyle sizi soğuklardan korur. Beli bağcıklı olan mont modelleri günlük giyim için idealdir. Yine armalı ve çok renkli montlar spor giyinmeyi seven erkekler için son derece uygundur. Farklı ve kontrast renklerin bir araya gelmesiyle meydana gelen spor montlar genelde şişme mont türleri içinde kullanılır.

Bu yazı 3777 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun