" /> Erkek Küpe Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Küpe Modelleri

Paylaş
 

Erkek Küpe Modelleri

Erkeklerde kadınlar gibi bir takım aksesuarlar takarak modaya ayak uydurmaya çalışıyorlar. Erkeklerin en sık kullandıkları aksesuarlar arasında erkek küpe modelleri yer alıyor. Özelliklede çelik küpeler erkeklerin zevkine uygun olarak tasarlanmış türlerden meydana geliyor.

Erkek küpe türleri içinde yer alan modellerden biride; halka küpelerdir. Küçük ebatlarda tasarlanan halka küpeler erkekleri son derece estetik gösterir. Mıknatıslı erkek küpeleri kulağını deldirmek istemeyen erkekler için farklı alternatiflerden biri. Mıknatıslı taşlı küpenizi kulağınıza takarak kulak deldirme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Erkek küpe modelleri içinde; kurukafa küpelerde yer alır. Kuru kafa figürü erkek küpelerinde sıklıkla kullanılır.

Küçük metal küpelerde takılarda sadeliği seven erkekler için idealdir. Top şeklinde olan bu küpeler yalın modelleri ile oldukça idealdir. Üzerinde Roma rakamı bulunan çelik küpeler erkekler arasında sıklıkla kullanılan erkek küpeleri arasında bulunur. Aynı zamanda bu küpeler kadınlar arasında da kullanıldığı için unisex küpeler arasındadır.

Çivili küpeler erkeklerin en fazla kullandıkları küpe çeşitleri içerisinde bulunur. Çivili modeller genellikle gümüş ve siyah renklerden meydana gelir. Çivili küpeler salaş giyim tarzına sahip erkekler tarafından sıklıkla kullanılır. Erkek küpeleri arasında ince formlu küpelerde yer alır. İnce yapıya sahip olan küpeleri ikili şekilde takarak daha tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.

2016 yeni sezon Erkek Küpe Modelleri

Bu yazı 3600 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun