" /> Erkek Kot Pantolon Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Kot Pantolon Modelleri

Paylaş
 

Moda dendiğinde akla genelde bayan giyim modası gelse de bakımına ve dış görünüşüne düşkün, kendine değer veren erkekler için oldukça güçlü bir erkek modası da mevcut. Erkekler de birçok farklı stile sahip ve giyimlerini de farklı stillerine göre belirliyorlar. Kimi zaman klasik tarzı benimseyen erkekler kimi zaman da spor ve enerjik görünmeyi seviyor. Bu nedenle farklı farklı tarzlara özel birçok değişik tasarım yapılıyor. Ancak rahatlık ve esnek hareket edebilme dendiğinde akla direk olarak kot pantolonlar geliyor. Günlük giyimin vazgeçilmez parçaları olan erkek kot pantolonları her yaşa, her vücut tipine ve her tarza uygun olarak üretiliyor. Kimi erkek kot pantolonları, klasik pantolonlara taş çıkartırken kimileri de rahatlığı dışarıdan bakıldığında dahi hissettiriyor.

Son yıllarda erkek giyiminde düşük bel kot pantolonların giderek yaygınlaştığı görülüyor. Kalça kısmı oldukça geniş olan bazı düşük bel pantolonların üst bel kısmı da lastikli ve pamuklu olacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede düşük bel gibi görünse de pantolon beli sarıyor ve daha rahat hissettiriyor. Bunun yanı sıra dar paça erkek kot pantolonları da son yılların en çok tercih edilen kıyafetleri durumunda. Yırtık kot pantolonlar ise daha salaş ve rahat bir tarzı benimseyenler için ideal. Erkek kot pantolonlarında model kadar renk de oldukça önemli bir kriter. Koyu mavi renkler genelde daha ağır bir hava katarken açık renk kotlarla daha genç ve enerjik görünmek mümkün. son zamanlarda yaygınlaşan siyah ve gri renk erkek kot pantolonların da yoğun ilgi gördüğü söylenebilir. Düz kesim kot pantolonlar ise daha ciddi ve resmi ortamlarda giymek için tercih edilebilir. Bu tarz kot pantolonlarda da genellikle koyu mavi ve siyah renklerin baskın olduğu görülüyor.

Bu yazı 3251 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun