" /> Erkek Kıvırcık Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri

erkek kıvırcık saç modelleri
Paylaş
 

Doğru şekilde kullanılıp bakımı yapıldığında rakiplerine açık ara fark atacak bir saç tipi olan kıvırcık erkek saçları ne yazık ki biraz yorucu bir süreç sonrasında istenilen hale gelebilmektedir. Bu nedenle genellikle kıvırcık saçlı erkekler saçlarını üç numaranın üzerine çıkartmaz ve daima bu şekilde kullanırlar. Ne zaman uzamaya yüz tutsa hemen gidip adeta bir vebaymış gibi saçlarından kurtulmaya çalışırlar. Çok az erkek o uzun ve zahmetli süreci güçlü bir şekilde atlatarak doğru uzunluğa ulaştırabilir saçlarını. Kıvırcık saçların uzama sürecinde ki ara boylar gerçekten sıkıntılı ve üstelik olabildiğince kötü görünümlü olur. Bunu kabul ediyoruz. Ama kulak memesi hizasına kadar uzatmayı başarabilirseniz artık sizi kimse durduramaz. Bundan sonra geriye kalan sadece doğru modeli vermektir. Aslında çok da model verdirmenize gerek yok. Çünkü erkek saç modasında zirveyi sahiplenen dağınık saç modası sizin için biçilmiş kaftan.

Fakat dalgalı saçların elektriklenme olasılığı ve dalgaların yeterince kendilerini belli etmemesi ihtimaline karşı saçlarınızı daha çekici hale getirmek için şekillendiriler kullanabilir yada parlatıcı ile daha canlı ve ıslak bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer uzun modeller sizin ilginizi çekmiyorsa bu durumda da saçlarınızın sadece üst ve önlerini uzatarak yüzünüze dalga dalga perçemler bırakabilir, saçlarınızın arka ve yan kısımlarını daha kısa kestirebilirsiniz. Kıvırcık saçlı olmak bir ayrıcalıktır fakat bu ayrıcalığın farkında olunması ve doğru kullanılması gerekir. Ne yazık ki erkekler genellikle bakımı daha basit olacak modelleri tercih ettikleri için eğer saçları kıvırcıksa kısa kesim kullanmayı tercih ediyorlar. Hatta sık sık kestirmekten yorulduğu için ayda bir kazıtanlar bile var. Halbuki hanımlar erkeklerin saçlarında ki dalgalardan oldukça memnunlar. Ne kadar kıvırcık ve hareketli o kadar çekici ve farklı.

Bu yazı 3224 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun