" /> Erkek Kısa Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Kısa Saç Modelleri

Paylaş
 

Erkek Kısa Saç Modelleri

Genellikle bütün erkeklerin saç modelleri arasında en çok tercih ettiği şekil kısa saç modelleridir. Bu saç kesiminin özellikle bakımı ve kullanımının kolay olması erkekleri bu yönde daha çok tercih yapar kılmıştır. Genellikle üç numara şeklinde bahsedilen bu kısa modellerin dışında birkaç farklı tarz daha vardır. Örneğin sadece üstlerin uzatıldığı subay traşı modeli ya da klasik şekilde kesilip jöle yardımıyla arkaya doğru yatırılan saçlar.

Bundan önceki yıllarda daha çok uzun saçtan yana bir tercih yapılırdı, özellikle 1960-1990 yılları arasında uzun saç furyası yerini almıştı o zamanlar bu uzun saç modellerine uzun faüllerde eklenmişti. Şimdilerde ise kalabalık şehir hayatı her gün sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan koşuşturma erkekleri direk olarak kısa saç kullanmaya zorladı. Aslına bakılırsa kısa saçın uzun saçtan daha karizmatik durduğu da bir gerçektir.

Bizim ülkemizde genelde saç modeli tercih edilirken ünlü kişiler örnek alınır ünlülerin saç kesimlerine göre bir tarz belirlenir ve bu şekilde kestirilir. Açık söylemek gerekirse saç erkeğin makyajıdır çünkü bir erkekte ilk etapta ön plana çıkan şey saçlardır. Bu sebeple hangi yüze hangi saç modelinin yakıştığının belirlenmesi oldukça önemlidir. Yani kendinize birkaç arayış sonrasında bir tarz belirlemelisiniz.
Şimdi yazımızın altında genç arkadaşlarımızın faydalanabilmesi ve onlara örnek olması açısından birkaç tane kısa erkek saç modelleri paylaşıyoruz. Kataloğumuzu inceleyerek kısa saç modelleri hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca dip not olarak belirtelim güncellenen saç modellerini bizim sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Bu yazı 15807 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun