" /> Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Paylaş
 

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneşin tepe noktamızda olduğu günlerde ve diğer günlerde güneş gözlükleri erkeklere ayrı bir hava katan ve karizmatik gösteren aksesuarlar arasındadır. Uygun bir güneş gözlüğü seçmek ise kolay olmamaktadır. Sizin için en doğru güneş gözlüğünü seçebilmeniz için tarzınız, karakteriniz, fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Her güneş gözlüğü modeli her erkeğe yakışmaz. Bu konuda yüz şekliniz, alın ve burun yapınız etkilidir. Genel olarak gözlük çerçevenizin üst kısmının kaşlarınızla aynı hizada olması gerekiyor. Gözlük ile yüzünüz arasında çok fazla uzaklık olmamalıdır. Bununla beraber gözlük sanki yüzünüze yapışmış gibi durmamalı, yumuşak bir şekilde yüzünüzü sarmalı. Burnunuzda bir gözlüğün size yakışıp yakışmadığını belirler. Bunun için köprülü ayarlanabilir bir gözlük seçebilirsiniz.

Yuvarlak yüzlü erkekler köşeli çerçeveli gözlükler seçmeli, oval yüzlü erkekler ise her modeli rahatlıkla kullanabilmekle beraber dikdörtgen çerçeveler en iyi görünümü oluşturur. Üçgen yüzlü erkekler yuvarlak ve kalın çerçeveli gözlük modellerini tercih etmeli, kare yüzlüler ise oval ve kıvrımlı çerçeveli seçmelidir. Yüzü uzun olan beyler için dikdörtgen çerçeveler, elmas yüzlü beyler için ise kare ve kayak gözlüğü modelleri yakışacaktır.

Güneş gözlüğü seçiminde saçınızın ve teninizin rengiyle uyumlu bir çerçeve tercih etmeniz yerinde olacaktır. Açık tenlilerde altın renkler, kahve veya sarı tonlar uygunken esmerlerde koyu renk çerçeveler daha uygundur. Moda trendleri konusunda sıkı takipçi değilseniz klasik bir gözlük modeli seçerek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu sezon ise katlanabilir özellikle kemik çerçeveler, aynalı gözlükler, hafif alaşımlı gözlükler trendler arasında bulunuyor.

Bu yazı 5112 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun