" /> Erkek Gömlekleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Gömlekleri

Paylaş
 

Erkek Gömlekleri

Erkeklerin çok fazla çeşitte kıyafetleri bulunmamaktadır. Daha doğrusu fazla alternatifleri yoktur bayanlar kadar. Pantolon, gömlek, tişört, kazak ve ceketler dışarıya çıkarken giyebilecekleri hazır giyim ürünleridir. Bu sebeple bu kadar az çeşitliliğe rağmen, olanlar ile alternatif ürünler yaratılmaya çalışılıyor. Gömlek tarzları farklılaştırılıyor, pantolon üretimi fazlalaştırılıyor, renkler ve desenler kullanılıyor, farklı kumaşlar ile çeşitlilik sağlanmaya çalışılıyor. Aslında tabi bu olumsuz durumun karşısında olumlu bir yan olarak şu düşünce çıkabilir. Çoğu kadın nereyse her gün ne giyebilirim derdine düşebiliyor. Erkeklerin bu gibi sorunları v düşünceleri, giyeceği kıyafetlerin belli olması ile birlikte yok oluyor. Bu denli bir düşünce içerisine girmeleri pek mümkün olmuyor.

Erkek gömlekleri de bu kısıtlı imkân çerçevesince, oldukça çeşitli imkânlar sağlanmaya çalışılıyor. Birçok tarzda ve renkte gömlek modelleri piyasada yerini alıyor. Klasik modeller, spor modeller, günlük modeller çıkartılabiliyor. Hatta kesimlerinde de farklılıklar yaratılıp çeşitlilik arttırılıyor. Dar kesim, geniş kesim, yarı dar kesim, klasik kesim olarak birçok kesim yöntemi uygulanabiliyor. Hatta çoğu insanın vazgeçemediği kesim ve kumaşta erkek gömlek modelleri olabiliyor. Bazen bazı insanlar, giydikleri ve kendine yakıştırdıkları kıyafetlerin çoğu zaman başka rengini de alıp dolabına kaldırabiliyor. Ve böylelikle çeşitliliği arttırıp, kendilerine yakışan kıyafetleri giyebiliyor.

Aslında güzel giyinince kendini güzel hissetmek bir tek kadınlarda oluşan bir düşünce değildir. Erkekler de eğer o gün giydikleri kıyafeti kendilerine yakıştırdılarsa eğer ruhen mutlu hissedebiliyorlar.

Bu yazı 2847 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun