" /> Erkek Gömlek Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Gömlek Modelleri

Paylaş
 

Erkekler ne yazık ki giyim konusunda kadınlar kadar şanslı değillerdi. Ama artık öyle değil. Parça olarak değerlendirdiğinizde sadece gömlek olarak niteleyip ne kadar farklı olabilir ki diyebilirsiniz ama erkek giyim modası o kadar gelişti ki pek çok farklı model bulabilmek mümkün. Erkek gömlek modelleri içerisinde en şık olanlar vücuda yatkın olan modeller. Hatta hafif buruşuk kumaşlarla dikilen bu bele yatkın modeller özellikle de zayıf erkekler üzerinde çok şık durmakta. Kaslı yada balık etli yapıda ki erkeklerde bu modeller çok abartılı ve gergin duracağından çok da tavsiye edilmiyor, ama zayıf erkekler için ideal modeller arasında.

Takım elbise giyenler için klasik kesim gömlekler her zaman daha uygun. Ama gündelik kullanım için artık klasik kesimler çok da tercih edilmiyor. Bunun yerine kısa kesim pantolonların üzerine bırakılan vücutta bol durmayan modeller daha fazla tercih edilmekte. Kareler erkek gömleklerinde hala vazgeçilmezlerden, bunun yanı sıra eskiye oranla erkekler daha pastel renkleri tercih ediyor. Pembe tonları özellikle yazın erkek gömlek modelleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında. Göğüs cepli gömleklerde bu yılın en trend modellerinden. Hem kadınlara daha çekici gelen hem de erkekler için son derece şık duran bu cepli modellerde unutulmaması gereken bir detay bu cepler sadece görsellik için konulmuş. Yani içini doldurarak o şık ve çekici görüntüyü ziyan etmemeye dikkat edin. Erkek gömlek modellerinde ki en önemli detay ise artık kravatsız modellerin tercih edildiği. Takım elbiselerin içerisine bile kravat kullanılmayan modeller giyilmektedir.

Bu yazı 3252 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun