" /> Erkek Dövme Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Dövme Modelleri

Paylaş
 

Erkek Dövme Modelleri

Erkekler için önemli bir aksesuar olan dövmeler, aynı zamanda vücutlarını sergilemek için iyi bir nedendir. Özellikle spor yapan fit bir vücuda sahip olan erkekler kaslarının üzerine dövmeler yaptırarak daha maskülen bir görünüm kazanmayı amaçlarlar. Dövme yaptırma düşüncesi içindeyseniz sizler için ilham verici bazı erkek dövme modelleri hakkında bahsetmek istiyoruz.

Özellikle yaz aylarında şortların, askılı tişörtlerin kullanılacağı zamanlarda vücutlarını sergilemek isteyenler için bolca fırsat doğuyor. Popüler dövmeler arasında göğüslerin üzerine yapılan iki büyük yıldız yer alıyor. Aynı zamanda kollara boylu boyunca yaptıracağınız kadın yada kuru kafa dövmeleri şık durmaktadır.

Sade ve etkili bir dövme için boynunuzdan sırt ve kollarınıza doğru uzanan ve dirseklere gelmeden biten tribal dövmeleri tercih edebilirsiniz. Omuz dövmelerini sevenler için omzun bir köşesine yapılacak açılan deri görünümündeki dövmeler farklı bir seçenek sunmaktadır. Ayrıca kollarınıza sanki robotmuşunuz gibi görünen dövmeler yaptırabilirsiniz. Bu model göğüs bölgesi içinde uygundur.

Erkek dövme modelleri daha çok maskülen, kavgacı, sert temalı tasarımlardan oluşuyor. Kollara yada sırtın yan kısmına yapılan ejderha dövmelerini buna örnek verebiliriz. Ellerden başlayıp kol ve omuz boyunca devam eden dövme modelleri farklılık arayanlar için bir seçenek oluyor. Klasik ama her zaman şık duran sırttan başlayıp arka kola doğru uzanan kanat şeklindeki dövme modeli vücudu müsait olanlar için uygundur.

Bu yazı 5088 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun