" /> Erkek Dalgalı Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Dalgalı Saç Modelleri

erkek dalgali saç modelleri
Paylaş
 

Herkes için tarzını bulmak, kendine yakışan kıyafetleri seçmek eminiz ki çok da zor bir durum değildir. Peki, ya kendiniz ile bütünleşen, tarzınızı ortaya koyan ve hatta stilinizin son dokunuşu olan saç tarzını yakalayabilmek? Yeni sezonda kişiliğinizi yansıtacak modeli keşfedebilmeniz için size yardımcı olabilecek dalgalı saç modellerini sizler için araştırıp, derledik.

Erkekler için dalgalı saç modelleri, rahatlık ve bağımsızlık duygularını uyandırması ve kullanım rahatlığı açısından her sezondaki gibi bu yıl da oldukça ön planda olacak. Erkeklerin vazgeçilmez isteğidir hareketli saçlara sahip olabilmek. Bu istekleri ise aslında en başta saçlarının ne kadar düz olduğu ile orantılı olarak değişiyor. Örneğin, doğal olarak dalgalı bir yapıda olan saçlar bu açıdan hayli avantajlı. Peki, saçları düz olanlar için dalgalı saça sahip olmak mümkündür? Bu sorunun cevabı elbette olumlu olacaktır. En başta deniz tuzu spreyi ve doku verici losyonlar yardımı ile nemlendirip, havlu ile kurutun. Ardından saç dağıtıcı ucu bulunan bir fön makinesi yardımı ile saçlarınızda uzun süreli kalıcı dalgaları yakalayabilirsiniz. Unutmayın, saçlarınızdaki dalgaların sırrı kurutma aşamasındadır. Bu bağlamda kurutucuyu saç diplerine mümkün olduğu en yakın seviyede tutarak kurutmak en ideal olanıdır. Ayrıca makinanın ayarını düşük tutmak, saçlarınızın aşırı derecede kabarmasını engelleyecektir. Saçlarınızda bu şekilde temel dalgalı formu oluşturduktan sonra, dilediğiniz şekillendiriciler yardımı ile istediğiniz şekli verebilirsiniz. Yanlar kısa olarak kesilmiş, ön ve arkalar uzun bırakılmış kıvırcık saçların popülerliği her geçen gün artıyor. Saçlarınız ile sürekli uğraşmak istemiyorsanız, uzun süreli dalgalar için perma uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Bu yazı 3216 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun