" /> Erkek Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Ceket Modelleri

Paylaş
 

Erkeklerin dört mevsim boyunca dolaplarından eksik etmedikleri ceketler sayıca fazla model ve renklerle bu yılda mağazalarda yerini almaktadır. Ceket bir erkek için önemli bir parçadır. Çünkü ceketle çok fazla kombin oluşturma şansları vardır. Hem spor hem de klasik tarza hitap eden ceketler farklı kesim ve modelleri ile erkeklerin gözdesi olmuş durumdadır.

Erkek ceket modellerine örnekler verecek olursak;

Dar kesim örme pike ceket klasik giyen erkeklerin kullandığı bir modeldir. Özellikle dar kesim pike ceketi altına siyah klasik bir pantolon içine beyaz klasik bir tişörtle kom bilendiği zaman oldukça şık durmaktadır.

Dar kesim blazer ceket spor giyen erkeklerin sıkça dolaplarında yer verdiği bir modeldir. Blazer ceket modeli spor ve klasik giyenlerin her türlü kombin le giydikleri bir model olmaktadır.

Dar kesim yamalı ceket petrol mavisi rengi ile altına giyilen açık mavi kumaş pantolon ve içine giyilen beyaz tişörtle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Dar kesim spor ceket spor giyenlerin bir numaralı ceket modeli olmaktadır. dar kesim spor ceketler bu yılın trend modası olmuş durumdadır. Her türlü renk ve kesim de olan dar kesim spor ceketler dört mevsim kullanabileceğiniz bir modeldir.

Kadife ceketler; klasik giyenlerin en çok giydiği bu model kahverengi, siyah, mavi renkleri ile bu yılda şıklığınıza şıklık katmak için raflarda yerini almış durumdadır.

Dar kesim dört cep ceket beyaz siyah kahverengi mavi renklerle müşterilerine sunulmak için mağazalarda yerini almıştır. Dar kesim ceket genellikle spor giyenlerin çokça tercih ettiği bir model olmaktadır.

Bu yazı 2247 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun