" /> Erkek Blazer Ceket Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Paylaş
 

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Blazer ceketler, erkeklerin aslında her zaman vazgeçilmezlerinden. Şöyle akla gelenlerden bahsetmek gerekirse, erkek blazer ceket modelleri, klasik giyime de destek verebilirken, slim fit kesimler ile spor ceketleri de sizlere sunabilir.

Blazer ceketlerin diğerlerine göre farkı da oldukça kolay kombine edilişidir. Bir kot pantolona ihtiyacınız var iken, bir de gömlek bu kombini oldukça kolay gerçekleştirebilecektir. Tabi ki dikkat etmelisiniz ki, renk tonlarının uyumu her zaman önemlidir.

Gri blazer ceketler

Erkekler için en çok tercih edilen renk seçeneklerindendir. Bu ceketlere gri tonlarda ulaştığınızda, şıklık her zaman üst seviyede olabiliyor. Dar kesimleri ve trend detayları ile erkeklerin şıklık adresi olabilmesi her zaman mümkündür. % 85 polyester kumaşlardan üretilen bu modeller de, % 15 de viskoz astar kullanılabilmektedir.

Cep detaylı modeller

Tabi ki erkek blazer ceket modelleri, oluşturulan cep detayları ile oldukça şık bir tasarım haline getiriliyor. Elbette ki cep detayları olmayan bir model, oldukça sade olabileceğinden, şıklık konusunda daha az yardımcı olabilir. İki yan da buluna bu detaylar, mendil cep detayı olarak da sizlerin karşısına çıkabilir. Dirsek yamalı modeller de yine tercih edilebileceklerden olup, yamalarında renk tonları her zaman sizlerin farklı bir tarzı ortaya koyabilmenizde yardımcı olacaktır. Bu modeller de genel olarak vatka kullanılmasa da, süngerli vatkalar, kullanılan ürün seçenekleri ve teknik özelliklerden de olabiliyor.

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Bu yazı 3050 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun