" /> Erkek Ayakkabı Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Erkekler çok fazla aksesuar kullanamazlar, kadınlar gibi çok fazla detayları yoktur. Bu nedenle bir erkek için en önemli aksesuar tartışmasız ayakkabılarıdır. Hatta pek çok kadının bir erkekte ilk dikkat ettiği husus ayakkabılarıdır. Ayakkabılarının temizliği ne kadar bakımlı olduğu ayakkabı tarzı o erkek hakkında karar vermesi konusunda yardımcı olur. Bazı erkekler için ayakkabı en az kadınlar kadar hastalıktır. Bu hastalık kadınların ki gibi farklı modellerde ayakkabılara sahip olmak değil, daima temiz ve boyalı ayakkabı giymek şeklindedir. Giyim tarzlarına ve rahatlık anlayışlarına göre pek çok farklı model seçebilmektedir.

Süet, rugan, kadife ve deri olmak üzere farklı malzemelerden üretilen ayakkabılar kişiler zevkler ve mevsime göre seçilebilmektedir. Bunun yanı sıra erkeklerin ayakkabı tercihlerinde kadınlarınkinden farklı bir durum söz konusudur. Kadınlar giyim tarzlarına göre modeller tercih ederken erkekler için giyim ve ayakkabı birbirinden tamamen bağımsız zevklerdir. Kapri altına potin, takım elbise altına spor ayakkabı giyen bir erkek görmeniz gayet olası bir durumdur. Erkek ayakkabı modelleri içerisinde genellikle ortalamanın altında boya sahip olan erkeklerin tercih ettiği ve gizli topuk ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Erkek ayakkabıları içerisinde en fazla model içeren ayakkabılar spor ayakkabılardır. Yürüyüş, koşu ve halı saha için farklı farklı tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Eskiden genellikle siyah yada kahve rengi olarak çalışılan erkek ayakkabı modelleri artık daha renkli ve cıvıl cıvıl. Hatta son üç dört yıldır en çok tercih edilen modeller birden fazla rengin oluşturduğu modellerdir. Hem son derece şık hem de her kıyafet için uygun olan bu modeller kesinlikle erkeği daha tarz sahibi gösteriyor.

Bu yazı 4640 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. mehmet dedi ki:

    Resimdeki ayakkabıyı almak istiyorum nasil alabilirim yardimci olurmusunuz

  2. Ali dedi ki:

    Bu ayakkabının markası modeli ne kardeşim

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun