" /> Erkek Ayakkabı Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Erkek Ayakkabı Modelleri

Eskiden erkekler ayakkabı modelleri bulmakta o kadar şanslı değilken son 10 yıldır artık erkeklerde kadınlar kadar çeşitli ayakkabı modelleri bulabiliyorlar. Ayrıca herkesin zevkine hitap eden tasarımlar hemen hemen her yıl vitrinlere konuluyor. Topuklu sevenler için topuklu ayakkabı modellerinden, klasik ayakkabı modellerine, yazlık sandaletlerden, kışlık botlara kadar türlü türlü seçenekler üretilmektedir. Artık erkeklerde kadınlar kadar ayakkabı çeşidine sahip ve erkeklerde kadınlar kadar ayakkabı düşkünü olmaya başladı.

Erkek ayakkabı modellerinde çoğunluk olarak üretilen tarzlar süet veya deri olmaktadır. Hem spor özellikte hem de klasik bir şıklık yakalamakla uğraşan tasarımcılar her yıl erkek müşterilerini memnun etmek için farklı türlerde ayakkabılar üretmektedirler. Artık erkeklerinde ayakkabıları renkli ve çeşitli olmaktadır. Erkekler de her kıyafetin altına farklı ayakkabı giyinmeyi tercih etmektedirler. Erkek ayakkabı modellerinde kullanılan aksesuarlarda erkek ayakkabılarına değişik bir hava katıp ayakkabıyı hem şık göstermekte hem de dikkat çekmekte.

Tasarımcılar genel olarak erkek ayakkabılarında deriyi ve süeti, ışıltılı deriyi kullanmaktadır.

Çoğunluk olarak bağcıklı ayakkabılar tercih edilse de amaç şıklık ve rahatlık olmaktadır. Erkek spor modellerinde bundan 10 yıl öncesine kadar sadece siyah, beyaz ,gri ve lacivert hakimken son 10 yıldır hemen hemen her renk spor ayakkabı bulmak mümkündür. Özellikle fosforlu renklerin kullanıldığı spor ayakkabılar çok beğenilmiş olacak ki artık her yıl mutlaka vitrinlerde görmekteyiz. Bazı mağazaların vitrinlerinde bayan ayakkabı modelleri ne kadar çeşitliyse erkek ayakkabı modellerinin de o kadar çeşitlilik göstermesi erkek ayakkabı modasının ne kadar büyüdüğünü göstermektedir.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Bu yazı 535 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun