" /> Erkek Ayakkabı Markaları – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkek Ayakkabı Markaları

Paylaş
 

Erkek Ayakkabı Markaları

Erkekler yapı olarak herhangi bir şeyi beğendiği zaman sürekli onu kullanmak ve devam etttirme özelliği güderler. Bunu kullandıkları her türlü ürün için yaparlar. Kullandıkları eşya ister giysi olsun ister ayakkabı olsun sürekli aynı markayı kullanmayı isterler.

Erkek ayakkabı markaları kolay pazar bulabilen  ve  müşteri kitlesi de hep aynı olduğundan  her zaman marka olarak kalamayabilir. Kalitesini ispatlamış erkek ayakkabı markaları yıllardır aynı şekilde ticaret yapmaktadırlar.Erkek ayakkabılarında ürün çeşitliliği bayanlara göre daha kısıtlı olduğundan marka özelliğini koruması için sürekli kendisini yenileyerek ayakta kalmak zorundadır.

Erkekler kadınlar gibi deneyerek veya çok çeşitli ayakkabılar seçerek ürün almazlar. Eğer bir ürünü beğenirse bir daha ki sefere tekrar aynı erkek ayakkabı markasını seçmek isterler.Ancak son zamanlarda erkek ayakkabı ürünlerindeki çeşitlilik ve kalite marjı yükselmeye başladığından olsa gerek oldukça fazla kaliteli erkek ayakkabı markaları çoğalmıştır.Birçok ayakkabı markasının tek tip ayakkabı tarzı vardır ve bu ayakkabı markaları bu tarzlarının dışına çıkmazlar ve müşteri kitleleri de hep aynı olur. Mesela erkek spor ayakkabısında markalaşmış bir ürün sürekli o tarzda ürün çıkarır dolayısıyla müşteri kitlesi de hep spor ayakkabı kullanan insanlar olmuştur. Aksi ürün sergilediğinde aynı kaliteyi devam ettiremediği zaman başarılı olduğu ürünü  de artık başarı sağlamayabilir.Yıllardan beridir erkek spor ayakkabı markaları kalitesini koruduğundan hala günümüzde ayakta durabilmişlerdir.Türkiye de 80 li yıllara kadar hazır ayakkabı üretimi ısıtlı iken ve insanlar ayakkabı ihtiyaçlarını ayakkabı atölyelerinde giderirken 80 lerden sonra bu durum tersine dönmüş makinalaşmayla beraber hazır ayakkabı üretimi artmıştır.Kaliteli ayakkabı üreten markalar ayakta kalmış günümüze kadar gelmişlerdir.

Bazı erkek ayakkabı markaları :dolce gabbana,calvin klein,vesace,santoni,salvatore ferragamo,hogan,prada,gucci,tod’s

Erkek Ayakkabı Markaları

Bu yazı 1794 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun