" /> Erkeğe Evlenme Teklifi Edilir mi? – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Erkeğe Evlenme Teklifi Edilir mi?

Paylaş
 

Çok fazla değil bundan yaklaşık 10–15 sene öncesine kadar evlilik teklifi yapmak erkeklerin asli görevlerindendi fakat kadın özgürlüğünü eline aldıkça ve iş hayatında söz sahibi olmaya başladıkça o düzende değişmiş oldu yani bugün ortalamaya vuracak olursak 10 kadından 1 tanesi erkeğe evlenme teklifi ediyor. Bunun nedeni erkeği kaybetme korkusu mu yoksa en iyisini ben seçtim duygusu mu bilinmiyor fakat kesin olan bir şey var ki o da zamanla roller değişime doğru gidiyor.

Peki, siz hiç düşündünüz mü böyle bir durumla karşı karşıya kalsanız ne yapardınız? İsterseniz gelin biz bir değerlendirme yapalım daha sonra siz yorumlarda bize katılıp katılmadığınız konusunda katkıda bulunursunuz.

erkeğe evlenme teklifi yapılır mı

Erkekler ilişkilerde değişkenlikten hoşlanmazlar ve sabit fikirlidirler bunun için evlenme teklifi onlara göre erkekler tarafından yapılmalıdır. Eğer ki kadın erkeğe evlenme teklifi ederse bu onlarda direk olarak kadının basit gibi algılanmasına neden olur. Ayrıca erkeğin evlilik kararında kendini hazır hissetmesi gerekir yani kadından evlenme teklifi gelmesi durumunda cevabının ne olacağını kendisi bile bilemez. Ama kadın doğuştan beri bu içgüdü ile yaşadığı ve bunun için kurgulandığından böyle ani sorulara sürekli hazırdır.

Yani kısaca toparlamak gerekirse evlilik teklifinin erkekten gelmesi bizce en doğru olanıdır çünkü olayın büyüsü de budur. Erkek o gün için en güzelini arayarak mutlu olurken kadın ise sevdiği kişiden bu güzel “Benimle evlenir misin?” kelimesini bekler.

erkeklere evlenmek teklifi yapmak

Bu yazı 2002 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun