" /> En Popüler Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

En Popüler Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Kel Holywood ünlüleri sayesinde aslında popüler saç hangisi diye bir sorun kalmadı diyebiliriz. Olabildiğince kısa saçlar popüler diyebiliriz. Ne var ki bu durum herkese kısa saç yakışıyor anlamına gelmiyor. Kadınlar da olduğu gibi erkeklerde de saç aslında önemli bir faktör. Hatta belki de çok daha önemli bile diyebiliriz. Saç dökülmeleri nedeni ile bunalıma giren kelliği takıntı haline getiren erkeklerin sayısının oldukça fazla olduğun düşünecek olursak.
Kadınların aksine erkeklerde saç modasında popülarite belirlenirken karşı cins tarafından en çok beğenilen yada en çekici olan modeller değilde kendi tarzlarına uygun ve kendi beğendikleri modeller üzerinden gidiliyor.

Bu sezonun en popüler erkek saç modelleri arasında kısa saçların başı çektiğini zaten en başta söylemiştik. Bu saçlar hem rahatlığı hem de karizmatik bir hava katması nedeni ile en çok tercih edilen modeller arasında. Bunun yanı sıra belirttiğimiz üzere bazı erkekler için saç son derece önemlidir. Buda en popüler saç modelleri arasında gür ve geriye taranmış modeller bulunmaktadır. Saçların ön kısmının uzun olduğu modeller erkekler arasında son derece popüler olmuş durumda. Geriye doğru taranan yada havaya dikilen ve saçların geri kalanına göre son derece uzun olan ön kısımlar özellikle gençlerin tercihi.

Bununla birlikte dağınık saç modelleri de erkeklerin hem kolay kullandıkları hem de içlerinde ki isyankar kişiyi ortaya çıkartan bir model olduğu için en popüler modeller arasında. Bu modeller aynı zamanda hanımlara en çekici gelen modellerden desek sanırım yanlış olmaz.

Bu yazı 3593 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun