" /> En Güzel Erkek Parfümleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

En Güzel Erkek Parfümleri

Paylaş
 

En Güzel Erkek Parfümleri

Güzel, etkileyici bir kokuya sahip olmak karşı cinsi etkilemenin en bariz yollarından biridir. Eğer bir kadın kokunuzu beğendiyse sizi kolay kolay unutamaz. Koku seçerken kesinlikle teninize, karakterinize uygun bir parfüm seçmelisiniz. Aynı parfümler birçok kişiye satılsa da aslında kişi özel bir şeydir. Sizinle bütünleşmeli ve sizi anlatmalıdır. Kadınlar tarafından en çok beğenilen en güzel erkek parfümleri konusunda size bir liste hazırladık.

1.Terre D’Hermes Edt’nin 100 mL olan parfümü, piyasadaki diğer parfümlerden sunduğu koku ve kalitesiyle ayrılıyor. 25 yaş üzeri erkeklerin kullanabileceği bu parfüm sıcak, temiz ve yoğun bir koku içeriyor. Turunçgiller ve sedir ağacı kokularını barındıran bu parfüm kesinlikle kadınların beğenisini kazanmanızı sağlayacak.

2.Uzun süre dayanan ve enerjik bir koku isteyenler için Carolina Herrera’nın 212 Sexy serisi kesinlikle ideal. Mandaline ve bergamotun belirgin sunduğu enerjik koku, baharat ve çiçek kokularıyla cazibe kazanıyor. Bu parfümle en zor kadını bile elde edebilirsiniz.

3.Jean Paul parfümleri genel olarak çok beğeniliyor ve en güzel erkek parfümleri arasında yer alıyor. Özellikle Le Male serisi ayrıca beğeniliyor. Vanilya kokusu içeren bu parfüm nane ve amber notasıyla tamamlarak harika bir koku sunuyor.

4.Dior Homme son dönemlerde çıkardığı parfümler ve kullandığı notalar ile bir devrim yarattı diyebiliriz. Pudra ve deri kokusunun karışımı bir koku sunan bu parfüm ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Üst notalarında lavanta kokusu, alt notalarında ise sedir ağacı kokusu hissedilen bu parfüm son yılların trend kokularından.

En Güzel Erkek Parfümleri

Bu yazı 2624 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun