" /> En Güzel Bıyık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

En Güzel Bıyık Modelleri

Paylaş
 

En Güzel Bıyık Modelleri

Bir bıyık her erkeğe yakışmaz. Öncelikle bıyığın geçmişini bilip onu hissedip kullanmak gerekir. Ayrıca kabul edilen bir gerçek var ki bıyık esmer tenli beylere daha çok yakışıyor. Hani kara kaşlı kara gözlü diye tabir edilen fiziksel görünüme sahip olanlarda ayrı güzel durmaktadır. En güzel bıyık modelleri listemize bakmadan bıyık bırakmaya karar vermeyin. Yüz tipiniz, saçınızın seyrek yada gür oluşu ve rengine göre kendiniz için en ideal bıyığı seçmelisiniz.

Brad Pitt’ten Kenan İmirzalıoğlu’na kadar bir çok ünlü erkeğin bıyık bırakmaya başlamasıyla tekrar trend olan bıyıklar, farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bilhassa Burak Özçivit ile bıyık trendi en üst seviyesine ulaştı diyebiliriz. Kendinizi bir şair gibi görmek isterseniz karanfil bıyık modelini tercih edebilirsiniz. Bu modelde dudak tamamiyle görünür ve zarif bir hava vardır. Daha maskülen bir tarz isteyenler için pala bıyık modeli idealdir. Bu modelde alt kısım kırpılırken üst kısım uzun bırakılır.

En güzel bıyık modelleri içinde kuşkusuz burma bıyıkların yeri ayrıdır. Pala bıyığın daha zarif bir formu olup uç kısımlar kırpılır ve bıyıklar fazla gür uzatılmaz. Tam bir erkeksi görünüm için pos bıyıklar uygundur. Bıyıklar büyütülerek burulmadan kullanılır ve yüzden dışarı taşma olmaz. Farklı bir seçenekte Bektaşı bıyık modelidir. Bu tasarımda alt kısımlar kırpılmaz ve ağız üzerine dökülür.

Bu yazı 4421 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun