" /> En Güzel 10 Erkek Parfümü – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

En Güzel 10 Erkek Parfümü

Paylaş
 

Artık yaz iyiden iyiye yaklaştı ve havaların ısınması kadınların ve erkeklerin en büyük sorunu olan terleme durumunu ortaya çıkarıyor. Aslında terlemek insanlar için sağlık belirtisidir insanın sağlıklı olduğunu gösterir fakat koku sorunu bu sağlık konusunun daha çok önüne geçmektedir ve insanı rahatsız eden durumdur. Bu nedenle özellikle erkeklerin daha çok terlediklerini ele alacak olursak parfüm kullanmaları şarttır ve gereklidir.

Bazı erkekler koku seçiminde ağır kokular tercih ederken bazıları ise daha çok fresh kokular tercih ederler ancak önemli olan konu erkeğin parfüm kullanmasıdır. Dilerseniz yazın bu sıcağında sizin için toparladığımız ferahlatan 10 erkek parfümü hakkında bir sıralama yapabiliriz.

1. Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme

2. Platinum Label By Perry Ellis

3. Bvlgari Aqva Pour Homme Marine

4. Kenzo L’eau ParKenzo Pour Homme

5. Burberry Brit Summer Edition For Men

6. Ermenegildo Zegna Colonia

7. Thierry Mugler Cologne To Go

8. Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rouge

9. Givenchy Play

10. Calvin Klein Man

Bu yukarıda saydığımız 10 tane parfüm genellikle her erkeğin tercihi olacaktır. Üstelik bayanlarda bu parfüm kokularına karşı daha savunmasızdır diyebiliriz. Çünkü erkekte ve kadında parfüm kokusu baştan çıkarıcı olmaktadır. Bizim size tavsiye niteliğinde sunduğumuz bu 10 parfümün yanı sıra başka kokuları da tercih edebilirsiniz. Ama burada önemli olan sizin güzel kokmanız olacaktır.

Bu yazı 3212 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun