" /> Düğün İçin Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Düğün İçin Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Bayanlar kadar erkeklerinde saçlarına özen göstermesi her zaman bakımlı ve şık görünmesini sağlar. Bu yılın modası dağınık saç modelleri de ufak fırça darbeleriyle erkeklerin daha havalı ve seksi görünmesini sağlıyor. Bu yılın öne çıkan saç modelleri arasında romantik ve klasik saç modellerinde yüz hattınıza göre soldan sağa ya da sağdan sola ayrılan yanları kısa ve düz taranan üst kısımları kabartılarak taranan saç modelleri oldukça revaçta. Düz saçlar için model seçeneği ise yanları üstlere doğru daha kısa ve düz tarayıp üst kısımdaki saçları doğal haliyle bırakıp biraz karıştırılmış ve biraz da dikleştirilmiş saç modelleri son derece şık ve havalıdır. Düz saçlar için onlarca model seçeneğiniz vardır ama saçlarınız kıvırcık ise size önerebileceğimiz model seçeneği, saçlarınızı arkaya doğru hafif yatırılmış bir şekilde tarayabilir üst kısımları biraz daha kendi halinde bırakabilirsiniz. Eğer dalgalı bir saçınız varsa yüz hatlarınıza göre sağdan sola ayırıp kulak hizasını daha kısa bırakacak şeklide yukarıya doğru daha uzun ve yanları arkaya doğru taranmış bir saç stili sizi son derece şık gösterecektir.

Düğün için erkek saç modelinin bir diğer vazgeçilmezi ise yanları arkaya doğru sıkı bir şekilde taranmış, ön kısımlar yukarı kabartılarak ve dalgalı bir şekilde taranmış saç modelidir. Eğer tombul yüz hatlarına sahipseniz bu saç modeli yüzünüzü de daha zayıf göstermesinin yanı sıra çok havalı görünmenizi de sağlar.

Omuz hizası saçlarınızla bir düğüne katılmak isterseniz ön kısmı sağdan sola ayırabilir, biraz kabartılmış ve hafif alın bölgesini kapatacak şekilde serbest bırakabilirsiniz, arka kısımları ise ensenize doğru tarayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu yazı 3421 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun