" /> Dockers Pantolon Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Dockers Pantolon Modelleri

Paylaş
 

Dockers Pantolon Modelleri

Son dönemlerin en çok öne çıkan markalarından biridir. Ürettiği ayakkabı, bot, pantolon, aksesuar vs bir çok ürünle hayatımıza girerek, mutlaka bir yerden bir şekilde kullanmışızdır. Dockers pantolon modelleri şıklığı, kaliteyi ve rahatlığı bir araya getiren markadır.

 

2 yıl önce eşimle bayram alışverişine çarşıya çıktık. Tesadüfen bir mağazanın önünden geçerken vitrinde erkek giyimde indirimin yazıldığı afişleri gördük, hadi girelim bir bakalım dedik. Bakınırken dockers marka bir pantolonu gördük. Aslında bu girdiğimiz mağaza dockers in kendi mağazası değil sadece ürünlerinden getirtip kendisi satan ticaret yapan bir firmaymış. Fiyatı da uygun gelince bir tane aldık. O gün bu gündür eşim kullanıyor ve hiç bir şekilde pantolonun ne renginde deforme olma, ne de kumaşında ufak bir yırtılma, ne de bir aşınma hiç bir şey olmadı. Keşke o zaman 2 3 tane alsaydık dedik. Şuan da zaman zaman internet sitelerinden gittiğimiz mağazalardan bakıyoruz ama hiç bir şekilde o şekilde kampanya bulamadık.  Daha sonra yine dockers pantolonu aldığımız mağazaya gittik ama nerde bulacaksın tekrar o fırsatı.

Dockers ın internet sitesine baktığımızda da erkek ürünlerinin üretildiği görülmektedir. Önceden üretilen pantolonlarında kesimi bol tarzda kullanılmaktaydı. Tabi pantolonlarda yıllara göre değişiklik gösterdi. Bu sezonda özellikle daha dar kesimli slim, boyu da eskiye göre daha kısa pantolonlar tercih edilmektedir.

Dockers Pantolon Modelleri

Bu yazı 1520 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun