" /> Diyet Lahana Çorbası – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Diyet Lahana Çorbası

Paylaş
 

Diyet Lahana Çorbası

Çok daha hızlı şekilde kilo vermesi gereken bazı hastalar olabilir. Genel olarak kalp ameliyatlarına girecek olan fazla kilo sahibi bireyler, şok diyet önerilerine göz atarken, diyet lahana çorbası menülerini kullanırlar. Peki, lahana diyeti nasıl uygulanıyor biliyor musunuz?

Lahana diyeti ile kilo verin

Lahana diyeti aslında yıllardır sürekli kendini yenileyen ve birbirinden farkı çeşidi bulunan bir diyet türüdür. Fakat sizlere bu yazımızda, lahana çorbasından bahsederek, hızlı kilo verme etkisinden yardımcı olacağız.

Neler gerekiyor?

1 adet orta boy lahana

6 adet büyük soğan

1 ya da 2 adet domates

2 adet yeşilbiber

1 demet maydanoz

Sizlere şok diyet önerisi olarak sunulan, diyet lahana çorbası için gerekli olan malzemeler bunlardır.

  1. Gün

Çorba ile birlikte, meyve tüketebilirsiniz. Fakat kalorisi ve şeker oranı yüksek meyvelerden uzak durunuz. Bol su tüketerek, kahve tüketimi de gerçekleştirebilirsiniz.

2.Gün

Bu gün ise, çorba ile sebze tüketimi uygundur. Kuru fasulye, mısır ve bezelyeden uzak durun. Çiğ ve haşlanmış olarak sebze tüketebilirsiniz. Özellikle yapraklı olanlar tüketilebilir. Meyve tüketimi gerçekleştirmeyiniz. Fırınlanmış bir patatesi tereyağı ile güzelleştirerek, akşam için kendinize bir ödül verebilirsiniz.

  1. Gün

Çorba ile birlikte bu gün hem meyve hem de sebze tüketebilirsiniz. Eğer ki 3 gün boyunca bu programa uyduysanız, kilo kayıplarını yaşamaya başlamış olmanız gerekiyor.

4.Gün

Yine çorba, meyve ve sebze tüketimi uygundur.

  1. Gün

Kırmızı et tüketebilirsiniz. Çorba ile birlikte istediğiniz kadar da domates tüketebilirsiniz.

  1. Gün

Çorba dan başka olarak, et ve yeşil yapraklı sebze tüketebilirsiniz.

  1. Gün

Kepekli pirin, meyve suyu ve çorba bu gün için uygundur.

DİKKAT!

Su kaybınız fazla olabileceğinden dolayı, bu diyeti uygulayanların günlük su tüketim miktarını artırması gerekiyor. Aksi durumda, halsizlik durumları oluşabilir.

 Diyet Lahana Çorbası

 

Bu yazı 1558 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun