" /> Diyet Başarı Öyküleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Diyet Başarı Öyküleri

Paylaş
 

Diyet Başarı Öyküleri

Günümüzde, kendi imkânları, spor planlaması ve diyetisyen yardımı ile diyet başarı öyküleri paylaşan pek çok kişi bulabilmek mümkündür. Elbette ki bu başarı, ilk olarak inanmak ve hedef koymak ile başlıyor. Daha sonra ise, düzenli olarak programlara uymak, günlük spor, egzersizleri gerçekleştirmek ve en önemlisi de kendinize inanmak ile birlikte, etkileri ortaya çıkıyor.

Kaloriyi düşürün

Toplam olarak 117 kilo vermeyi başarmış kişilere bile ulaşabilmek mümkündür. Tabi ki bu süreç oldukça zor olurken, alınan kalorilere her zaman dikkat edilmiştir. Kalori hesaplamaları, uygun kalori alımı ve yeterli kalorinin üstüne çıkmamak, her zaman etkili sonuçları getirmiştir.

Kilonuza göre almanız gereken günlük kalori miktarı hesaplanmalı. Mesela bahsedilen kişiye göre, günlük miktar 3000 civarı iken, 1200 kkal’ye kadar düşmüştür. Egzersizleri de ihmal etmeyerek, yürümüş oldukça çok yürümüş. Başarının sırrının ise, % 80 diyet ve % 20 ise egzersiz olarak tanımlamış.

Az yedim!

Yine diğer bir diyet başarı öyküleri arasında, 4-6 ay süreçte, 45 kilo vermiş bir erkek var. Azmin zaferi olarak tanımlanan bu olay, sırrını ise, kalori kısıtlaması ve oldukça daha fazla egzersiz olarak açıklıyor. Devamında ise, ciddi anlamda az yemek tükettiğini dile getiriyor. Norma olarak tüketim yaptığını, kızarmış kanat bile yediğini dile getiren azimli genç, az porsiyon yiyorum, düzenli olarak her gün 1 saat spora gidiyorum açıklamalarını ekleyerek, başarısını anlattı.

Diyet Başarı Öyküleri

Bu yazı 1154 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun