" /> Değişik Erkek Dövme Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Değişik Erkek Dövme Modelleri

Paylaş
 

Değişik Erkek Dövme Modelleri

Birçok erkek özellikle kas çalışanlar vücutlarına dövme yaptırmak isteyebiliyor. Dövme diğer aksesuarlar gibi sık değişen birşey olmadığı için tercih edeceğiniz modelin sizi yansıtması ve size hitap etmesi çok önemli. Geleneksel dövmelerin dışına çıkıp sıradışı birşeyler denemek isteyenler için değişik erkek dövme modelleri konusunda bazı fikirler vermek istiyoruz.

Sadelikten yana olanlar bilek, boyun yada kasların üzerine yazı yazdırabilirler. Adeta bileklik, kolye gibi görünen bu yazılarda sizin için anlam ifade eden özlü sözleri kullanabilirsiniz. Sırtınıza boynunuzun tam arkasına güzel bir simge yaptırabilirsiniz. İddialı tarzda dövmelerden hoşlanıyorsanız göğsünüzün tam üstüne iki boğanın karşı karşıya gelip boynuzlarını tokuşturduğu modeli tercih edebilirsiniz.

Pekçok değişik erkek dövme modelleri bulunmaktadır. Burada önemli olan sizin için anlam ifade eden bir tasarım seçmektir. Sırtınızın arkasından boyundan bele doğru ince bir şerit halinde uzanan dövmeler hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Göğsünüzün bir köşesinden hafif omuza doğru olan bölgeye siyah bir kartal yada bir baykuş yaptırabilirsiniz.

Çok ilginç dövmeler vardır ki bunlardan biri de omzun arka kısmına yapılan akrep dövmeleri. Yada sevdiğiniz başka bir hayvanı yaptırabilirsiniz. Ayrıca bacaklarınıza mesleğinizi ifade eden nota, futbol topu gibi simgeleri yaptırabilirsiniz. Kolların üstüne bileklere doğru olan yere yapılan pusula dövmeleri şık bir seçenektir. Ayrıca sırtta yada bacaklarda yaprak dövmeleri sade ve farklı bir seçenek sunmaktadır.

Bu yazı 4763 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun