" /> Değişik Bıyık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Değişik Bıyık Modelleri

Paylaş
 

Değişik Bıyık Modelleri

Hem ülkemizde hem de kuzey ülkelerinde sakal ve bıyık mevzusu erkekler için ayrı önem taşır. Bir kadın için saçı neyse erkek içinde sakalı ve bıyığı odur. Erkek moda trendlerinde yükselişte olan bir çok bıyık tasarımı görüyoruz ki bunlar arasında en dikkat çeken Hipster bıyık modası. Bunun gibi daha birçok değişik bıyık modelleri her sezon karşımıza çıkıyor. Farklı olmak isteyen, bıyığım benim tutkumdur diyen beyler için marjinal bıyık modellerini sıraladık.

Bıyıkları ince bir formda uzatarak yanaklarınıza doğru şekil vererek kullanabilirsiniz. Bu model genelde sakallarla beraber kullanılmaktadır. Ayrıca saçları kazıtıp sadece kalın bir bıyık bırakarak tüm dikkatleri bu noktaya toplayabilirsiniz. Kıvırcık saçlı beylere yakışan farklı bir  model ise bıyık ve sakalı beraber bırakıp çenenin sivri kısmını tıraşlayarak kullanmak.

Uzun bıyıkları sevmeyen beyler kalın formda dudakla beraber biten modelleri tercih edebilirler. Değişik bıyık modelleri arasında dikkat çeken bir tasarımda sakalın üzerinden bıyığın görünmesi şeklinde uzun olanlar. Ayrıca çok ince bir çizgi şeklinde uzatıp kısa bir şekilde bıyıkları kullanabilirsiniz. Çok marjinal olmak isteyenler bıyıkları örerek bile kullanabilirler. Son dönemlerde bıyıkları dudaktan aşağıya çeneye doğru uzatmak trendler arasında ve farklı bir görünüm sağlıyor.

Erkekleri maskülen bir havaya sokan ve kadınlar tarafından daha fazla beğenilmesini sağlayan bıyıklar, aşırıya kaçıldığında hayatı zorlaştırabiliyor. Bıyık konusunu abartıp aşırı uzun ve kalabalık modelleri tercih etmek yerine daha temiz görünen modelleri kullanmak sağlıklı olacaktır.

Bu yazı 2936 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun