" /> Damatlık Nasıl Seçilmeli? 2016 Damatlık Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Damatlık Nasıl Seçilmeli? 2016 Damatlık Modelleri

Paylaş
 

Damatlık Nasıl Seçilmeli? 2016 Damatlık Modelleri

Hayallerinizdeki kadını buldunuz ve evlilik yolunda karar aldınız. Büyük gün için tarih belli oldu ve haliyle damatlık seçimi telaşı başladı. Damatlık seçimi sırasında nelere dikkat etmelisiniz noktasında size yardımcı olacak yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. Hayatınızın en önemli gününde giyeceğiniz damatlığınızı seçerken dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta bulunuyor. Bunlar mekan ve düğünün temasıdır.

Yaz düğünleri için damatlık seçimi
Açıkhavada gerçekleşecek bir yaz düğünü düşünüyorsanız sıcak ve nemli ortama uygun bir damatlık seçiminde bulunmalısınız. Kır, kumsal yada tekne gibi yerlerde yapılacak bu düğünler için smokin veya koyu renk damatlıklar uygun değildir. Sadece düğün değil öncesinde fotoğraf çekimide olacağı için gelin ve damadı tüm gün bekleyen bir süreç vardır. Kemik rengi yada gri tonlarındaki damatlıklar ve içlerine giyilecek serin tutan gömlekler bu tarz düğün mekanları için yerinde bir seçim olacaktır.

Havuz düğünleri için damatlık seçimi
Bu tarz mekanlarda yapılacak düğünler genelde kokteyl ile başlar ve şık bir temaya sahiptir. Havuz başı düğünleri koyu renkli yelekli takımlar veya lacivert smokinler yerinde tercihlerdir. Smokin yerine smokin ceketi de tercih edebilirsiniz.

Resmi düğünler için damatlık seçimi
Otel yada şık bir salonda yapılacak resmi düğünler için şüphesiz en doğru seçim smokin olacaktır. Geçmişe nazaran şimdi daha fazla smokin çeşitleri bulunuyor. Kırlangıç yaka, şal yaka gibi çeşitleri farklı kesim ve kumaşları bulunuyor.

Eğer düğün yapmayacak ve zarif bir nikah töreniyle evliliğinizi gerçekleştirecekseniz şık bir takım elbise giymeniz yeterli olacaktır. Damat olarak tarzınızı ortaya koymak için takım elbisenize yaka çiçeği ve kol düğmesi gibi detaylar kullanabilirsiniz.

Damatlık Nasıl Seçilmeli? 2016 Damatlık Modelleri

Bu yazı 3522 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun