" /> Damat Ayakkabısı Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Damat Ayakkabısı Modelleri

Paylaş
 

Damat Ayakkabısı Modelleri

Düğünün en yakışıklısı ve karizması olacak olan kişiler damatlardır. Damatlıklarının şıklıklarına da şıklık katmaları hususunda ayakkabılar çok ama çok önemli yer tutmaktadır. Gelinlerin yanında sönük kalmamaları gerekir sevgili damatlarımız zaten modacılarımızda bu konuda çalışmalarına fazlasıyla devam etmekteler. Damatlıklarda bence klasik deri modellerden şaşmamak gerekiyor. Her zaman için damatlıkların altında çok hoş duracaklarına eminim. Bir söz vardır dost başa düşman ayağa bakar diye açıkçası ben bu söze katılmıyorum. Şık olduğun bir zaman da ayakkabı ile o uyumu sağlayamıyorsan bence hiç anlamı yok. Bu birde senin en özel gününde ise, gelinler nasıl dikkat ediyorsa damatların da o derece dikkat etmesi gerekiyor bence. Üzerlerinde daha doğrusu damatlık olarak seçtikleri takım beyaz ağırlıklı ise siyah ve beyaz kombinler çok şık olacaktır.

Damat adaylarımız birde ayakkabı seçerler iken tüm gece ayakta olacaklarını göz önüne alarak rahat olmasına da dikkat etmeleri gerekiyor. Damatlığınızı smokin tarzında tercih ediyorsa gelin adayımızı kendinden geçireceksiniz anlaşılan bence mutlaka rugan tarzı ayakkabıları tercih edin. Damat ayakkabısı modellerine şöyle bir göz atarsanız eğer ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Damat adayları için modacılarımız her zamanki gibi rahatlık ve şıklığı ön planda tutmayı başarmışlar. Eee nede olsa geçenin sonunda damatlarımıza büyük iş düşmekte ayakları dans etmekten şişmiş olan gelinlerimizi kucakta taşımaları gerekiyor. Damat ayakkabısı modellerine bakarken bu ayrıntıyı kaçırmayın bence.

Damat Ayakkabısı Modelleri

Bu yazı 1507 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun