" /> Ciddi Erkek Saç Modelleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Ciddi Erkek Saç Modelleri

Paylaş
 

Ciddi bir işte çalışıyorsanız bakımlı ve şık görünmenize herkesten daha çok dikkat edersiniz. Ciddi bir görünüm elde etmek için çoğu erkek uzun saçı sevmesine rağmen saçını kısa kullanır, oysa doğru saç modeli ile uzun saç ile de ciddi bir görünüm elde edebilirsiniz. Yanları ve arkası uzun saçlarınızı ortadan ikiye ayırabilir, arkaya doğru sprey yardımıyla sabitleyerek tarayabilir, saçlarını hafifi dağınık bir şekilde ensenizde toplayabilirsiniz. Eğer saçınız biraz daha kısa ise üstleri yanlara göre biraz daha uzatarak düzgün bir şekilde tarayabilir ve tüm saçınızı enseye doğru yatırarak kullanabilirsiniz. Böyle bir saç modeli saçlarınız uzun olsa dahi şık ve düzenli görünmenizi sağlar.

Ciddi erkek saç modelinde bir diğer önerimiz ise önleri uzun tutulup yine arkaya doğru tarayarak sabitleyebilir yan kısımları ise daha kısa olmak üzere kullanabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise yine yan tarafları kısaltılmış üst ve ön saçları uzun kalacak şekilde soldan sağa yatırarak taranmış bir modelde son derece şıktır, bu tür saç modellerini günümüzde daha çok iş adamları tercih etmektedir. Görünümünüze ciddiyet katacak bir diğer saç modeli ise kısa saç kesimleridir. Saçlarınızı ön tarafları hafif uzun kalacak şekilde yanları ve üst kısımları aynı uzunlukta kestirerek, uzun kalan ön tarafı ise hafif kabartarak veya dalgalı bırakarak tarayıp doğal haliyle bırakabilirsiniz. Böyle bir saç modeli hiç şüphesiz en rahat kullanılan saç modelidir. Uzun saçı sevmeyenler için ise saçlarınızın uzunluğunu aynı kısalıkta kestirip ön kısımları sol tarafa tarayarak üst kısımları hafifi dikerek kullanabilirsiniz.

Bu yazı 3528 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun