" /> Boşanmaya Sebep Oluyor – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Boşanmaya Sebep Oluyor

Paylaş
 

Boşanmaya Sebep Oluyor

                Erkeklerde yaşanan pek çok farklı cinsen sorun, sağlık açısından da ciddi tehlikelere sebep olsa da, aile içerisinde de olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Üroloji uzmanı prof. Dr. M. İhsan Karaman, sertlik sorunları yaşayan erkeklerin, ağız yolu ilaçlar ile fayda göremediği durumlarda ve enjeksiyon tedavilerini de kabul etmeyen bireylerin ya da fayda görmeyenlerin, bunlar ile birlikte, mesane ve prostat kanser cerrahi müdahaleleri geçirmiş olan hastalar için de, American Medical System sayesinde geliştirmiş olduğu, protezin, sorunlarda etkili sonuçlar verdiği açıklanmıştır. Özellikle bu sorunların olumlu sonuçlar ile karşılaştığının altını çizen Karaman, sertlik sorunlarının ve bu gibi sorunların, evliliklerde bile ciddi problemlere yol açtığını bildiriyor.

Kalp ve damar hastalıklarının belirtisi

Bazı erkeklerde, sertleşme problemlerinin, kalp ya da damar hastalıklarının erken bir belirtisi olarak ortaya çıkabileceğini çeşitli araştırmaları ile saptamıştır. Bu saptamayı gerçekleştiren Prof. Dr. Karaman, ereksiyon sorunları yaşamış ya da yaşayan bireylerde, genel olarak farklı sebepler doğrultusunda sağlık kuruluşlarına başvurduklarını, fakat başvuru da geciktiklerini dile getiriyor. Fiziksel ya da psikolojik olarak bir çöküntü haline gelebilmesini sağlayan bu durum, erken teşhis edildiğinde, alınabilecek tedbirlerin sayısını da artırırken, pek çok erkeğin ya da ailenin hayatını kurtarıyor diyebiliriz.

Ciddi sorunlar olabilir

                Sertlik sorunları, damarların kan akışı ile ilgili bir durum olabildiği için, ciddi olarak, kalp ve damar hastalıklarından kaynaklı olarak ortaya çıkabilmesi muhtemeldir. Bu sebepten dolayı, bu rahatsızlığı yaşayanlar, bir sağlık kuruluşuna başvurması gerekmektedir.

Bu yazı 1122 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun