" /> Bıyık Stilleri – Erkek Saç Modelleri, Erkek Saç Bakımı, Bıyık Modelleri, Sakal Modelleri, Erkek Dövme Şekilleri

Bıyık Stilleri

Paylaş
 

Bıyık Stilleri

Erkekler gerek giyim gerekse saç konusunda kadınlar kadar farklı alternatiflere sahip değildir. Herzaman belirli seçenekleri değerlendirmek zorundalar. Tarzlarında daha az değişiklik yapabilen erkekler bıyıkları ile kendilerini ortaya koyuyor ve farklı görünüme kavuşuyor. Erkekler için değişim bıyıklarda başlıyor. Bir erkeğin bıyıklı ve bıyıksız halini düşünüdüğünüzde arasında ne kadar fark olduğunu göreceksiniz. Erkek modası bıyık stilleri konusunda her yıl beylere yol gösterici olmaktadır.

Havalı ve karizmatik görünen bir erkek olmak için sadece giyinmek ve saç modeli yeterli değil. Yüzünüze uygun ve hatlarınızı daha da keskinleştirecek bıyık modeli havanızı katlayabilirsiniz. Son yıllarda gerek Hollywood dünyasından gerekse Türk dizilerinden birçok oyuncunun bıyık bırakması ile yükselişe geçen bu trendi iyi bir şekilde uygulayabilmek için size en çok yakışacak bıyık modelini bulmalısınız. Ülkemizde bıyık stili anlamında en çok örnek alınan aktörler Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin AltanDüzyatan olmaktadır.

Ofis ve resmi yerler için bıyıklarınızı kirli dediğimiz formda bırakarak kullanabilirsiniz. Daha erkeksi bir görünüm için yüz hatlarınız müsaitse gür ve kalın bıyık modellerinden pala, pos, kaytan gibi maskülen tarzları kullanabilirsiniz. Çok fazla bıyık kalabalığı istemiyorsanız uzatmayıp orta uzunlukta bırakarak ve dudağınızın üzerinden taşırmadan kullanabilirsiniz.

Özellikle koyu tenli beylere çok yakışan bıyık stilleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle gür bir şekilde ve kalın bir formda kullanılan modeller olmaktadır. Bıyığı sakal ile beraber farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Bu yazı 3401 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
Facebookta bizi bulun